Torrey DeVitto pro The Insider

Pokud jde o Vampire Diaries tam si také v podobné situaci, v níž si přišla k role, o které si nevěděla, že se stane taková závažná, že?
Zcela. Nabídli mi rozvinout příběh postavy na 3 epizody, ale stále to s ní pokračuje. Každý scénář rychle prolistuje, abych uviděla, jestli Meredith nezemře a zatím se to nestalo. Bylo to takové zábavné. Cítím se tak šťastně. Právě jsem dostala nejnovější scénář a ihned jsem se šla do něj podívat, zda v té epizodě nezemřu. Neřeknu vám, jestli se tak stane nebo ne, ale takové věci přicházejí v každém scénáři.


A nejen, že si ještě stále naživu, ale právě si zachytila ​​velký zvratný moment v poslední epizodě před pauzou ve vysílání!
To rozhodně! Paul mi řekl, „Končí to s tebou!“ Je to takový úžasný a obrovský kompliment! Už mi dali spoustu dalších dobrých zvratů s mou postavou, takže to je opravdu skvělé!

Budeme muset čekat dlouho, než se dozvíme, co se stalo po tom výstřelu?
Ne moc dlouho. Ale je to velmi zajímavé – fanouškům se bude líbit to, co se stane.

Nuž v TVD se nikdy neděje to, co očekáváme, takže si nedokážu představit, že Meredith zabila Alaric a to je vše.
(smích) Já vím, že – dokázali byste si představit, kdyby epizoda začala pohřbem Alaric?! Ne, oni opravdu nikdy nedělají to, co je očekávané a to je také pravda.

Na co by se měli fanoušci těšit v další dávce epizodě Vampire Diaries?
Hodně se toho dozvíte o Meredith – uvidíte jak bude odhalena a dozvíte se odkud pochází. Její povaha si projde s několika dalšími věcmi.

A nakonec, musím se tě zeptat na tvůj názor na ty obálky pro EW!
Velmi se mi líbily! Myslím, že byly fantastické. Kdybych byla svobodná dívka, které spatřilo tyto obálky na den Valentýna, musela bych si koupit všechny výtisky, bonboniéru, láhev vína a pozvala bych k sobě mé kamarádky, abychom si prolistovali magazín. “Možná teď nemáme přátele, ale prohlédnout si tyto stránky!“ (Smích)Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich