Olagy Interview s Ianem Somershalderem// Saves the World

Pohled Terrona R. Moorea vám dal možná dojem, že Damone je muž bezohledný a není schopen změnit svůj postoj Ian je úplně opačného charakteru. Proto se vydala novinářka Elena Endgame zjistit pár informací  :-)

Olagy:  Mohla bych se  zeptat co tě přimělo založit nadaci Ian Somerhalder?  Spousta lidí chtějí vytvořit společenské změny, ale spousta ví o těchto problémech hodně málo.

Ian: Jsem z velmi jemného ekosystému- jsem z pobřeží Mexického zálivu ve státě Louisiana, takže je to doslova jeden z nejvíce křehkých ekosystémů na světě. Je to tak jedinečné a úžasné. 45% všech mokřadů v Americe jsou v Louisianě, kde jsem vyrůstal. Ztratíme-li i tyto ekosystémy, tak budeme úplně v háji. Rozhodl jsem se, že by se nikdo nikdy neměl cítit tak bezmocný jako krajina kterou bychom zdevastovali.

Takže naše organizace je především o tom, aby se občané naším  prostřednictvím vzdělávali. A je to nešťastné, ale vzdělávání v této zemi chybí. Je tu nedostatek informací , ale pozitivním přínosem na tom je, že je tu tolik médií a sociálních sítí, kterými nyní můžeme přenášet informace tak rychle. Je to naprosto ohromující.

Olagy: To zní skvěle.

Ian: Myslím si, že 50% všech druhů zanikne za 50 let, pokud s tím něco neuděláme!

Olagy: Jak sis našel čas na tohle všechno??

Ian: [zaklení]. Nápad. (Smích) Ale mládež na světě … jsou to silná skupina. Je to nová generace X. A náš dosah platí, pokud jde oPákistán, Indie, Afghánistán … a pak je tu ISF Dětská armáda, a to děti od 6 do 15 let.Před rokem a půl, bylo 6-leté dívce odesláno prostřednictvím ISF její zubní víle peníze. Chtěla změnit svět. 6 let. A ona řekla: “Já vím, že nemám hlas, ale chtěl bych jeden.“ Tak jsme si řekli, jo, my vám hlas dáme .A teď to dítě  má skoro  10.000 Twitter následovníků. Teď je jí 7, a ona protestuje a křičí a křičí na Obamu a shromážďuje všechny tyto děti dohromady. Poslala mi obrázky [svého protestu] a já to dal na Twitter a náhle  to a mělo přes milion návštěv za několik dní.

Olagy: Wow, to je opravdu ohromné. 

Ian: Jo, je tam spousta dětí bez hlasu, ale dokázali to, že v televizích je mnoho víc recyklačních programů a začínají si toho všímat i jejich rodiče a další a další dospělí. je to šílené

Olagy: Tak pojďme mluvit o The Vampire Diaries. Damon udělal hodně špatného Eleně v průběhu let, ale jeho zdůvodnění, jsou že byla dobrá …že?

Ian: Jo, zabít někomu bratra, je jasně nejlepší způsob, jak říct “miluji tě“! (Smích) Ale je tu způsob, proč děláme všechno.

Olagy: Takže, proč je Damone tak cynický?

Ian: Víte, humor je lék na bolest. Je to jako leukoplast. Je tolik bolesti v životech těchto lidí ’, a používají humor jako lék. A funguje to.

Olagy: Podle funbase jsou lidé přesvědčeni, že Elena je buď s Damonem nebo se Stefanem. Ale vy vidíte místo, kde tahle show končí a Elena i přesto neskončila s jedním ze Salvatorových bratrů?

Ian: No, mohl jsem vidět, že úplně. Myslím si myslím, že nejlepší věc pro ni by bylo to skončit se Salvatorovými. Ale bude to těžké. Nemám tušení. Chci říct, myslím, že bych byl blázen, že s jedním z nich. Ale láska je divná, a láska je zvláštní. Lidé vždy mluví o tomto: Damona a Elena= vztah, a já prostě nemůžu vidět, tohle dění. Myslím, že je docela lákavý, a zdvořilý, a je okouzlující. Ale on je hajzl.On opravdu je.

 

 9 reakce na Olagy Interview s Ianem Somershalderem// Saves the World

 1. Lefroy napsal:

  A máme tu další rozhovor, ve kterém Ian prohlašuje, že Damon je hajzl. Děkujeme, že nám na něho opět hážeš špínu. Nic jiného jsme si od jeho představitele nepřáli slyšet…

 2. Marry napsal:

  To je příšernej překlad. A Ian mě už taky sere s jeho zaujetím proti Damonovi.

 3. Đomča napsal:

  já damona miluju ale kdyby nebyl hajzl nebyl by sexy:p,jen můj názor!!!!

 4. DamoniS napsal:

  Taky mě to štve! Možná to je hajzl, ale to je prostě ten Damon, kterého milujeme:)

 5. Lefroy napsal:

  Myslím, že Damon je prostě jen nepochopený, zvlášť nepochopený Ianem…

 6. Althea(Abs) napsal:

  Hm, až na to, že ta část o TVD (ta předtím o ekologii nevím) není „další rozhovor“, ale pořád ten jeden stejný rozhovor. Otázky i odpovědi jsou úplně totožné, takže to Ian neopakuje, ale celý rozhovor je starý minimálně pár týdnům, možná i víc. Patrně nějací novináři zas nemají co dělat, tak oprašují staré rozhovory a vydávají je za nové. Zvlášť u lidí z TVD tohle dělají často. Třeba v létě jsem jeden a ten samý rozhovor s Ianem, nebo s Malesou četla nejméně čtyřikrát a pokaždé byl prezentovaný jako zbrusu nový. Přijde mi to trochu sprosté, takhle klamat čtenáře :-(

 7. cehynda napsal:

  Skoda, ze po rozkliknuti clanku, uz nejde precist – objevi se jen zmet pismen, cisel a znaku :-(

 8. Annie napsal:

  No nevím byl publikovaný 4. března tak nwm no… za malé chyby v překladu se omlouvám psala jsem to v rychlosti… S tím co říkáte o pošpinění Damona bohužel ale Ian to tak prezentuje já jen překládám :-) tak se omlouvám

 9. Althea(Abs) napsal:

  Annie: Já to samozřejmě nemyslela tak, že bys to ty špatně přeložila nebo našla. V tomhle je chyba už u zdroje, protože někdo ukradl už dávno poskytnutý rozhovor a vydal ho za sebe jako nový :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde