Kdo se nám vrátí do Mystic Falls?

Tenhle článek vyzrazuje děj, který ještě nebyl odvysílán, takže pokud se nechcete připravit o překvapení, tak nepokračujte ve čtení.

Pokud jste bedlivě sledovali TVD, tak vám v Mystic Falls určitě schází několik postav. Dočkáme se návratu Tylera Lockwooda a Jeremyho Gilberta ještě letos na jaře?

Odpověď zní jednoznačně ano!

Tyler nebyl pryč zas až tak daleko – myšleno emocionálně, jak byl daleko fyzicky, to nemáme tušení – od svého života v Mystic Falls, takže by bylo fér se domnívat, že jeho návratu se dočkáme jako první. Ale věci po jeho návratu nebudou tak velkolepé, jak by se dalo čekat. Ne, když Klaus je zaneprázdněn flirtováním s Caroline.

Výkonný producentka Julie Plec vysvětlila tuto situaci pro TV Line. „Není nic horšího než jít dál a přenést se přes nekonečné a věčné utrpení, způsobené rozbíjením vazby k nějakému chlápkovi a pak, když se vrátíte do města, zjistíte, že se celou dobu pokoušel o vaši dívku,“ řekla Plec. „Neumím si přestavit, že by to nesl dobře.“

Bylo také řečeno, že Caroline se pevně drží své oddanosti Tylerovi a to i tváří v tvář Klausovu „dvoření“. Není pochyb o tom, že tato její oddanost bude zkoušena na středoškolské tancovačce, která bude v 20.epizodě.

Co se týče Jeremyho, tak nevíme toho moc o návratu tohoto mladého muže z Colorada. E!Online jen uvádí, že Jeremy se skutečně vrátí letos na jaře zpět do Mystic Falls. Pokud jde o přesné datum a jeho důvody, proč se chystá vrátit, tak to ještě není známo.7 reakce na Kdo se nám vrátí do Mystic Falls?

 1. DamoniS napsal:

  Podle mě Caroline začne pomalu ustupavat a v tu chvíli se vrátí Tyler..:D

 2. Cory napsal:

  Přesně tak a musím říci, že pro mě to bude hrozné dilema – komu fandit :D Vždycky to byl Tyler, ale musím uznat, že po scénách s Klausem….ale na druhou stranu stačí si vzpomenou jak zabil Jennu a mám jasno! :D

 3. DamoniS napsal:

  No jo, ale když to tak vezmu, tak já vždycky byla na ty zlé ;) :’DDD

 4. Cory napsal:

  Jojo, já taky :D

 5. Týna napsal:

  já fandím Tylerovi, s Klausem je to zajímavý ale v závěru chci aby byla s hodným klukem a ne s Klausem :)

 6. DamoniS napsal:

  Ale tak Tyler není až zas tak hodný, nebo spíše nebyl:D

 7. Nikdo napsal:

  já fandím Klausovi, kdyz se to tak vezme, začal odhalovat svou lidskou stránku jen díky Caroline.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde