Tylor Kinney a Lady Gaga

Moc bych tomu nevěřila,ale stejně to sem dám!

Lady Gaga prý přemýšlí, že by si příští rok pořídila s přítelem – hercem Upířích deníků Taylorem Kinneym, mimčo.

Tajný zdroj nám prozradil: “Gaga si už na papír píše jména pro budoucí děti. Taky s Taylorem pořád probírají, že jejich mimčo bude určitě nejkrásnější, protože Taylor je krásný chlap!”

“Je vážně zamilovaná. S Taylorem chce všechno – lásku, manželství i rodinu. Ze všeho nejdřív ale touží po miminku, a klidně už i příští rok,” dodal.

Tohle už vypadá pěkně vážně. Gagu jsem o mimi nikdy předtím neslyšeli mluvit. Až teď, co je s Taylorem! Seznámili se minulý rok při natáčení klipu k singlu ‘You and I’, kde Taylor hrál.
Podle dalšího zdroje je na tom stejně jako Gaga. “Je hlavou v oblacích a pořád mluví o tom, jak to bude skvělé, až se stane otcem a usadí se,” získali jsme další informaci.

“Dneska není problém mít dítě i bez manželství,” pokračuje zdroj. “Hlavně, když jste finančně zabezpečení jako Lady Gaga. Prostě to zkusí, a když to vyjde, bude to fajn. Kdyby se náhodou měli rozejít, nebude tu žádný ošklivý rozvod a tahanice, ale zároveň budou mít dostatek financí, aby podporovali své dítě.”

Zamilovaný páreček se právě vrátil z návštěvy Taylorova rodného města v Pennsylvanii. Jeho teta Kathryn Loh nám řekla: “Je jasné, že on miluje ji, ona jeho a my ji také máme moc rádi. Dohromady jsou perfektní. Jsem ráda, že jsem ji mohla potkat bez všech těch pozlátek a make-upu. Je moc příjemná a stojí pevně nohama na zemi. Je to normální, skvělá holka,”zakončila Kathryn pochvalou.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde