Nový seriál 666 Park Avenue

Zdravíme všechny fanoušky The Vampire Diaries. Založili jsme další web, který se bude věnovat seriálu 666 Park Avenue. A proč vám to sem vůbec píšu? Protože na tomto seriálu se bude podílet společnost Alloy Entertainment, která má co dočinění i s The Vampire Diaries a The Secret Circle.

Tento seriál je založen na stejnojmenném příběhu, který napsala spisovatelka Gabriella Pierce. Objednala si ho televize ABC a měl by se začít vysílat ještě tento rok (nejspíš na podzim). O čem bude příběh?

Bylo řečeno, že příběh v seriále by se měl v několika místech lišit od knižního zpracování. Zatím se povídá, že v seriále by se měl vyskytovat novomanželský pár, který se stěhuje do New Yorku, aby začali nový společný život. Dostanou na starost bytový dům s adresou 666 Park Avenue. Krátce po nastěhování se začínají dít divné a záhadné věci. Nevinný pár ještě neví, že mají na starosti budovu jejíž obyvatelé se upsali ďáblu.

Co říkáte na takovouhle dějovou zápletku?

Novinky o připravovaném seriálu naleznete na adrese http://www.666-park-avenue.4fan.cz

PS: Pokud byste chtěli spřátelit stránky s tímto novým webem, tak budu jedině ráda.

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich