5.věcí, které očekávat od epizody „1912″

Zap2it se podělili s fanoušky o  drobné info, které se týká 16.epizody. Prozradili 5 bodů, které můžeme čekat v této epizodě. Upozorňuji, že tyto spoilery vám prozradí skoro vše, takže raději nepokračujte ve čtení pokud si nejste opravdu jistí, že to chcete vědět.

 1. Alaric se probudí ve vězení po jeho střetu s Meredith a její zbraní. (No tak, přeci jste si nemysleli, že by byl skutečně mrtvý, ne? Vždyť ještě není ani začátek května.) Ze svého zranění se už zotavil a šerifka Forbes na něj čeká už s mnoha zásadními otázkami.
 2. Matt a Elena, mladý mimořádný detektivní pár, spolu uvíznou ve skříni. Ve skutečnosti tato epizoda má mnoho velkých sbližujících Matt-Elena scén. Nakonec se jí zeptát co měl Stefan na začátku 1.série, co on neměl. Její odpověď na tuto otázku bude  naprosto neočekávaná a příjemná.
 3. Seznámíme se se Sage, upírkou, která byla v podstatě Damonovou Lexi. Naučila ho upířím způsobům v roce 1912, ale to už jste věděli. Co ale teprve zjistíte je, že má překvapující spojení s rodinou Původních, které přidalo zajímavý zvrat k jejímu budoucímu zapojení v dnešním Mystic Falls. (A dovede nás k přehodnocení fotografie z epizody  “A Murder of One“ na které pláče.)
 4. Damon a Stefan spolu stráví skoro celou epizodu – v současnosti a i v roce 1912. V současnosti se dají kluci dohromady, aby si získali nějakou bratrskou vazbu (čti jako den vhodný na skleničku), ale jejich zábava je brzy přerušena, když je Stefan čím dál víc nervózní a začne vyšilovat z jeho příznaků odpírání si krve. Ještě k tomu je Elena poctí svou návštěvou v tu nejnevhodnější dobu, která by mohla změnit jejich vztahy a posunout je o něco kupředu. Zpět v roce 1912 uvidíme bod zlomu, který se mezi nimi odehrál a který vysvětluje, proč Stefan a Damon spolu neměli co dočinění ve 20-tých letech. Pokaždé, když myslíme, že už jsme se dovtípili všem problémům mezi bratry Salavtorovými, tak…
 5. Bude odhalena totožnost sériového vraha, který už nebude dál řádit.

A co neuvidíme v této epizodě? Bonnie, Caroline a Klause. A ani Jeremyho a Tylera. Bonnie a Caroline pomáhají Abby s její přeměnou a Klaus zřejmě kreslí zvířátka na farmě.5 reakce na 5.věcí, které očekávat od epizody „1912″

 1. Ivča napsal:

  už se nemůžu dočkat :) každopádně to vypadá skvěle, jen mě mrzí že tam nebude Klaus ani Caroline s Bonnie :( ale zase na druhou stranu už tu dlouho nebyla epizoda zaměřená jen na salvatorovic kluky :)

 2. Đomča napsal:

  to s elenou bude super!!! co se asi stane???

 3. DamoniS napsal:

  To je tak krásné, že spolu budou Stefan s Damonem skoro celou epizodu*_*:)..Matt a Elena?..Na to se moc těšíím:) A určítě na odhalení vraha, nějak mi dochází nápady kdo to tak může být :D

 4. Anny26 napsal:

  …a klaus nejspíš kreslí zvířátka na farmě..to mě zabilo! :D

 5. Kelush napsal:

  Já sem si myslela jak jsem se před čtyřmi týdny dozvěděla že dojde do MF Sage tak mě napadlo jestli to nen ona ale musela by někoho ovlivnit aby se dostala k Eleně domů. Hodně zajímavé s tým vězením,by mě zajímalo jak se to vysvětlí. Doufám že v této epizodě bude ta scéna kde Damon spí s Rebekou a Sage ji hladí po vlasech a Elena brečí u okna.
  „Klaus nejspíš kreslí zvířátka na farmě“ :D D to mě dostalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain