Paul Wesley pro Zap2it

Když bylo odhaleno to, že Stefan v tajnosti přestal pít lidskou krev, nemohli jsme si pomoct, ale cítili jsme se trochu zklamaně-a určitě nejsme samy.
„Ano, ano i mě to docela zklamalo,“ řekl nám Paul Wesley v telefonu při jeho cestě na letiště, na jeden z jeho obvyklých letů mezi setem v Atlantě a jeho domově v LA. “Jsem z toho docela zklamaný. Vy to víte, protože hraní Stefana jak Rozparovače jsem si užíval mnohem více. Na obrazovkách hrajete upíra a když musíte hrát dobrého upíra, musíte bojovat se svou přirozeností. Z dobrého Stefana nemám takový přirozený pocit, jaký bych na obrazovkách chtěl mít. Cítím se trochu potlačen, kdykoliv, když odolává touze dělat upírské věci. “
V epizodě tohoto týdne rozhodne uvidíme Stefana odolávat touze pít krev. Jeho abstinenční příznaky jsou během epizody překvapivě více lidské – je vystresovaný, neklidný a zapíjí prázdnotu alkoholem.

V minulosti, Paul porovnával Stefanova problémy s krví se závislostí na drogách, ale v této epizodě se dozvíme, že to jak se Stefan snaží přestat pít krev je méně těžké jako když se člověk snaží přestat brát heroin … a je to více než, když se člověk snaží přestat pít vodu. Krev je základ existence upíra, takže Stefanův detox se zdaleka ani nepodobá ničemu jednoduchému – ani pro něj, jeho bratra či Elenu.

Ve čtvrtek fanoušci uvidí trochu větší náhled do toho, kde Elena stojí s ohledem k Stefanovi i Damonovi, když se svěří Mattovi o svých vztazích se Salvatory.Je to vzácný moment, kdy nic nezakrývá a nesnaží se popřít žádné city ani k jednomu z nich. Elena nám v té chvíli přijde více sebevědomá než byla dosud.

Jak se v této sérii Damon a Elena sblížili, fanoušci Stefana a Eleny se staly stále více znepokojeni (a stále více hlasitějšími). Zatím, co jsme rozhodně neviděli konec „Delena“ přitažlivosti, že fanoušci, kteří očekávají smíření Stefana a Eleny by neměly vzdát naděje.

„Myslím, že se mají na co těšit, těšit na to, že se dostanou alespoň o stupeň výš,“ říká. “Nemyslím si, že to bude něco jako procházka v parku, ale myslím si, že se spolu v jedné chvíli otevřeně pohovoří o možnostech. Víte, jak, když se nějaký vztah skončí, možná si myslíte,“ Oh, tito dva se už nikdy nedají znovu dohromady!Prošli si už tolika věcmi! „Ale po roce nebo dvou letech se znovu setkáte a náhle na to všechno můžete zapomenout. Nevím, jestli se znovu dají dohromady, ale teď je to rozhodně více pravděpodobné, než před takovými 7 epizodami.“

Kupodivu, vztah, který je v Stefanově životě pro něj nejdůležitější, je právě teď vztah s jeho bratrem. Navzdory skutečnosti, že Elena je nyní mnohem volnější než dříve, Stefan a Damon jsou si nyní bližší, než v roce 1864.

Samozřejmě, jejich vztah bude mít nadále své špatné chvíle, ale fanoušci mohou očekávat, že Stefan a Damon se budou snažit zůstat nějakou dobu spojenci.Tento týden uvidíme, jak se Damon snaží bratrovi pomoci s drastickými opatřeními a uvidíme jejich upřímně diskutovat o Eleně, bez nepřátelství.

„Myslím, že se dostali k tichému porozumění skutečnosti, že jsou oba zamilovaní do stejného dívky,“ směje se Paul. „Prostě si to připustí. Abych byl upřímný, je to téměř něco takového, jako Stefan dovolil Damonovi vstoupit do toho. Myslím tím, že to bylo Stefanova dívka a teď je najednou Damon skutečný faktor, je opravdu v obraze. Myslím, že Stefan má takový pocit, že si to vlastně zaslouží. On ji opustil, ve své mysli. “

Jak bude série pokračovat, uvidíme Damona a Elenu navzájem se během průběhu srážet. Stefan také nezapomněl na nutnost jejich vztahu. Ačkoliv, to co neuvidíte bude, že Stefan nebude nikomu dávat ultimátum.

„V takové situaci je mnoho vztahů: nemůžete nikhoo k ničemu nutit,“ říká Paul.“Musíte nechat věci jít přirozeně. Stefan si z části myslí, že pokud Elena potřebuje prozkoumat svůj vztah s Damonem, měla by mít povolené to udělat a pokud se rozhodne, že Damon je skutečně chlap, se kterým chce být, pak si myslím, že Stefanovi by ani nevadilo to, že ji ztratí, protože by to znamenalo, že pro něj i tak nebyla ta pravá. „ Směje se. “Myslím tím, jinak by to bylo dost ubohé. Nechci, aby byl ubohý. Od ubohého je určitě lepší, že?“Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde