Klaus a Tyler, který z nich získá srdce Caroline?

Předem upozorňuji na drobné spoilery, které se v tomto článku vyskytují.

Výkonná producentka Julie Plec mluví o Klausovi a Caroline…..a Tylerovi.

Padla otázka na Julii Plec, co čeká tento pár do budoucna. Ujistila nás, že jak se budeme postupně blížit ke konci série, tak je ještě uvidíme. Na obzoru jsou ale velké komplikace. I přes neustálou snahu Caroline říct Klausovi, že v podstatě mluví k ruce, bude se s tímto drobným problémem muset vypořádat i Tyler. „Až se vrátí, ocitne se přímo uprostřed dění, jak se tento hybrid „dvoří“ jeho dívce. Příliš ho to ale nerozruší,“ řekla. „Otázkou je, jak se mu postaví a řekne mu at si dá pohov s jeho dívkou bez toho, aniž by odhalil skutečnost, že se pokouší zlomit své pouto s ním, jako ke svému stvořiteli. Bude to mít těžké!“

Mezitím se Candice (Caroline) snaží poukázat na rudé vlajky, které jsou vztyčené nad celou touto situací. Vždyť víte, že Klaus je vrah. „Musíme  mít na paměti – každý je z toho teď tak najednou nadšený, ale připomínám vám lidi, vždyť on je vrah. Je zloduch a vytváří si armádu, aby mohl zabíjet lidi,“ říká.

Jaký z toho máte pocit vy? Nechali jste se najednou okouzlit Klausem a jeho roztomilými malůvkami? Nebo jste zůstali pevně nohama na zemi a dáváte přednost Tylerovi s Caroline?5 reakce na Klaus a Tyler, který z nich získá srdce Caroline?

 1. Bičik napsal:

  jasňačka, že fandim Tylerovi

  musim sice uznat, že scény „Klaroline“ nejsou špatný, ale bála jsem se, že tvůrci zapomínaj, že je vrah a podle toho, co říká Julie a Candice v tomhle článku, tak to na maj na paměti, hurááááááááá! :)

 2. DamoniS napsal:

  Já jsem pro Tylera!:D To co pro Caroline trpí, je od něho krásné. Sice bych byla ráda, kdyby Klaus poznal lásku, ale ne u Caroline;D

 3. Althea(Abs) napsal:

  Jo jo, taky jsem ráda, že na to tvůrci nezapomínaji, ale já myslím, že oni to na paměti měli vždycky, akorát někteří fanoušci mají bujnou fantazii :-)

 4. Lefroy napsal:

  Já se nechala okouzlit Klausem :D možná taky proto, že Joseph je jeden z mých nejoblíbenějších herců vůbec ;)

 5. Cory napsal:

  Musím uznat, že jsem jedna z těch, co se klausem nechala okouzlit. Prostě jejich scény jsou tak dokonalé, že mě tyhle díly bez nich nudí. Ano, je to psychopat a nikdy mu neopustím vraždu Jenny. Myslím, že na něj Caroline má dobrý vliv a přeji mu lásku to ano. Tím více smutné a dramatické to bude až umře – jestli umře. Ale buď Tyler nebo Klaus určitě a tím více se těším na Caroline, protože ona tyhle věci hraje strašně dobře))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich