Spoilery

Spoiler od Ausiella:

Máte nějaké novinky o tématické školní párty, která nás čeká 26.dubna?
2 postavy spolu budou sdílet intimní chvilku přímo na parketu. A předpovídám, že „Delena“ fanoušci nebudou padat do mdlob.

Spoiler od TV Guide:

Cokoliv o Vampire Diaries?
Ještě než skončí série, tak uvidíme další z flashbacků. Tentokrát to bude z doby, kdy Elena a její rodiče (,které konečně poznáme) měli nehodu na mostě. Nezoufejte, samozřejmě tam bude Stefan, aby zachránil tento den….teda alespoň pro Elenu.

Na konci minulé série jsme se bohužel rozloučili s Jennou. Také vám tak chybí? Máme pro vás dobrou zprávu. Ještě jí do konce série uvidíme. Určitě se ptáte, jak je to možné. Můžu vás ujistit, že nebude žádná zombie ani nic jiného. Uvidíme ji totiž v onom flashbacku.

 3 reakce na Spoilery

  1. Týna napsal:

    no tak na ten flashback se těšímale jinak mě to štve:( Damon a Elena sice měli od začátku srie několik hezkých scén ale to mi rozhodně nestačí a teď se to mezi nimi jaksi zhroutilo za což sem na Elenu celkem naštvaná a teď už se to začíná vracet do Stelena normálu :( nic proti Stefanovi, ale ještě chvíli mohl počkat :D

  2. DamoniS napsal:

    Jé, tak na ten flashback s Jennou a rodiči od Eleny se moc těším :D

  3. Cory napsal:

    jůůůůů Jenna – tak na to se opravdu moc těším, její smrt mě hodně zasáhla a pořád mi tam chybí, celkově na flashback z té nehody – jsem na to zvědavá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde