Stahujeme 3×18 – The Murder of One

Opět jsme se ocitli před pauzou ve vysílání. Tahle už je ale opravdu poslední. Na další díl se můžeme těšit až 19.dubna. Jaké jsou vaše představy o závěru série? Když jste viděli první díl 3.série, mysleli jste, že se to bude ubírat tímto směrem? Splnili producenti vaše očekávání? Své názory a postřehy můžete vyjádřit do komentářů.

Odkazy ke stažení dnešní epizody budou přidány do Shoutu v pravém sloupečku někdy kolem poledne. Titulky zveřejníme jakmile se objeví, někdy bývají dřív někdy později. Bližší info naleznete na stránkách cwzone. Můžeme jen přislíbit, že budou do 18:00. Jakmile se objeví, tak vám na ně přidáme odkazy. Nezapomeňte, že se změnily verze, které stahujeme. Titulky se teď překládají přednostně na verze HDTV.x264-LOL & 720p.HDTV.x264-DIMENSION a poté až na naši již zvyklou „klasickou“ verzi 2HD, takže pozor na to!

Naše společné dojmy z epizody můžeme spolu prodiskutovat u rekapitulace s Altheou. Těšíme se na vaše komentáře.

Shrnutí:

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich