Jsou Tylerovy dny sečteny?

Pokud jsme si všichni mysleli, že Tylerovo pouto s Klausem už nemůže být hrozivější, tak jsme se všichni mýlili. V minulé epizodě jsme se totiž dozvěděli, že s každým úmrtím původního, zemře i celá větev bytostí, které jím byly stvořeny. Což pro naše oblíbené upíry a hybridy z Mystic Falls vůbec není polehčující okolnost. Mohlo by to totiž zapříčinit vyhubení vůbec všech upírů.

Zatímco Tyler je nyní mimo město a snaží se zničit své pouto s Klausem, tak se objevují další problémy, kterým už jen tak nevyvázne. Všichni umírají touhou zbavit se konečně psychopatického Klause, ale budou to moct udělat i teď s vědomím, že ztratí spolu s Klausem i jednoho ze svých blízkých? Myslíte, že je nějaký způsob, jak předejít smrti Tylera?

Bonnie teď pod nátlakem byla nucena zrušit kouzlo propojení Původních, podaří se jí ještě zrušit i jednotlivá propojení s jejich obětmi, které si prošly přeměnou?

Když se obrátíme na knihy, tak v nich Tylera taky nečekal zrovna dobrý osud. Jak myslíte, že to všechno dopadne?

Myslíte, že aby zabili Klause, tak bude muset zemřít i Tyler?

View Results

Loading ... Loading ...


2 reakce na Jsou Tylerovy dny sečteny?

  1. Anny26 napsal:

    myslím si, že kdyby to tak bylo tak by přece museli zemřít uplně VŠICHNI upíři ne? protože oni jsou původní, všichni další upíři pochází od nich..takže oni to určitě nějak vymyslí..co by to bylo za vampire diaries bez upírů? ;)

  2. DamoniS napsal:

    Je jisté, že kdyby zabili Klause umře i Tyler, ale nikdo neví, kdo další by umřel. Musí se zjistit kdo přeměnil Rose, ale kdyby to byl Klaus tak by umřeli všichni z našich upířích hrdinů, takže to je blbost :D Podle mě se ale Klaus dožije ještě 4.té serie :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde