5 důvodů, proč Klaus nezemře ve 3.sérii

Naše oblíbené časy s TVD 3.sérií se pomalu blíží ke konci a nám pořád vrtá hlavou otázka, zda se tvůrci rozhodnou odrovnat našeho sexy padoucha nebo si najdou způsob, jak mu prodloužit dobu spotřeby. Zde je pět důvodů, proč si server Wetpaint myslí, proč si ponechat Klause do další série.

1. Je příliš silný
Nejen proto, že Klaus je Původní hybrid, ale i proto, že má dva nebezpečné a oddané sourozence na své straně (Ne, nezařadili jsme mezi ně Elijaha – kdo ví, na čí straně vlastně stojí). To je děsivé už samo o sobě, ale nesmíme zapomínat také na to, že si dokáže vybudovat armádu krutých stoupenců. I když Elena a Salvatorovi mohou taky, nezdá se nám, že by tato banda mohla Klause nějak zastrašit.

2. Zůstal už jen jeden kolík
Rebekah ne vždy přemýšlí racionálně, ale její plán – dostat z Damonového těla sporýš – jí vyšel. Ona a Klaus tak zjistili přesný počet zbývajících dřevěných kůlů, které by je mohly zabít – až na jeden poslední. Stále může být použit proti Klausovi, ale vzhledem k tomu, že nikdo neví kde je, takže se jeho šance na přežití hledají lépe.

3. Znamenalo by to smrt Tylera
Elena může milovat své přátele a rodinu tak, že by pro ně byla ochotna i zemřít, ale nejsme si jisti, zda by byl Tyler taky takhle vstřícný. Navíc teď, když už není takový blb jako dřív, tak se stal v Mystic Falls mnohem populárnějším. Jeho přátelé ho určitě nenechají jen tak se proměnit na hromadu popela, jen aby se mohli zbavit Klause.

4. Seriál potřebuje takového záporňáka
V 1. sérii jím byl někdy Damon a někdy Rada zakladatelů. V 2. sérii se o tuto roli postarala Katherine. Pak přišel na scénu Klaus a všechny tím spláchl. Mystic Falls bez velkého smrtícího ohrožení už by nebylo tím pravým Mystic Falls, takže tu musí být někdo, kdo by terorizoval obyvatele města. A byli by scénáristé schopni ještě převýšit Klause? Myslíme si, že ne.

5. Je oblíbencem fanoušků
Víme, že nejsme jediní, kdo se zamiloval do Klause už od okamžiku, kdy jsme ho spatřili poprvé. I když je jak  krvežíznivá vraždící mašina, tak tomu dodává takový šmrnc. A ten přízvuk. Pokud ho Julie Plec zabije, bude se muset zodpovídat před všemi fanoušky. Víme, že už má na starosti několik našich milovaných postav (RIP Jenna), ale nikdo z nich nebyl takový jako Klaus.2 reakce na 5 důvodů, proč Klaus nezemře ve 3.sérii

  1. Đomča napsal:

    klause mám ráda takže si myslim že by se měl dožít 4 série!!!!

  2. Ivča napsal:

    já myslím že jeho smrt je to poslední čeho bychom se měli obávat… i když u Julie si nikdo nemůže být jistý… Každopádně jestli ho zabije, tak se u mě TVD přesune opět z kategorie favourite do relax jako tomu bylo u prvních 2 serií:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain