Gilbert Family

Ve finále 3-série bychom se měli poznat s adoptivními rodiči Eleny,Graysonem a Mirandou. Jeli pro Elenu,která byla na jakési párty, a cestou domů sjeli s Wickeryho mostu. Stefan v tu dobu byl poblíž,zaslechl onu nehodu,ale nedostal se tam tak rychle,aby mohl zachránit všechny.Chtěl pomoct nejdříve Graysonovi,ale ten by si nenechal pomoci dokud by nebyla v bezpečí Elena.

Jeremy a Elena tak přišli o své milující rodiče. Mohli jsem je spatřit pouze na fotkách.

Jak se věci v Mystic Falls vyvíjeli,Elena přišla na to,že Grayson a Miranda nebyli její biologičtí rodiče. Po té co zjistila,že její matka je upírka proměněná Damonem,dovedlo ji to k otci, Johnovi.John byl bratr Graysona,tudíž strýc Jeremyho.Což děla Elenu Jeremyho sestřenicí. Takže vlastně se o ní starali strýc s tetou.

Po smrti Graysona a Mirandy se Eleny a Jeremyho ujala mladá a nezkušení tetička Jenna-mladší sestřička Mirandy. Zamilovala se do učitele Eleny a Jeremyho-Alaricka,který byl manželem Isobel ,do doby než zmizela kvůli svému upírství.

Po smrti Johna a Jenny se Eleny a Jeremyho jako ztracených štěňat ujal Alarick.

I přes komplikované rodinné svazky, Elena považuje za své rodiče Graysona a Mirandu.A Jeremy se s Elenou považují stále za sourozence. Nic to mezi nimi nezměnilo.

 Jedna reakce na Gilbert Family

  1. Týna napsal:

    …což je fajn :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich