Extra spoiler pro „Delena fans“

Pozor SPOILERY!

V epizodě 3×19 – Heart of Darkness se odehraje něco, co fanoušci Eleny a Damona vřele uvítají. I když v poslední době jsme měli možnost vidět, že Elenino srdce bije víc ve prospěch Stefana, tak i přesto se fanoušci Deleny nemusíte obávat, že je všemu mezi nimi konec. Zdroj pro Hollywoodlife.com potvrdil, že Elenu a Damona čeká společná žhavá a intenzivní scéna. Na rozdíl od poslední epizody, to nebudou žádné bolestí vyvolané halucinace!

Tento okamžik, který se odehraje mezi Elenou a Damonem vnese mezi bratry Salvatory značné napětí, což jistě dává smysl, když výkonná producentka Julie Plec prozradila, že tento milostný trojúhelník se dočká nějakého rozřešení do konce série.

Těšíte se na tyto scény mezi Elenou a Damonem nebo byste radši, aby se Elena dál ubírala směrem ke Stefanovi?10 reakce na Extra spoiler pro „Delena fans“

 1. Đomča napsal:

  já jsem delena a vážně doufám že elena bude s damonem a už se nemůže dočkat dalšího dílu!!!!!!!! :)

 2. Týna napsal:

  těšííím :)

 3. Clear napsal:

  Už aby byl další díl :)

 4. simona napsal:

  nevim jestli je Elena zrovna výhra.. vždycky bude milovat oba bratry.já osobně doufám, že si Stefan najde někoho, kdo bude mít místo v srdci jen pro něj, takže ať jsou klidně Damon a Elena spolu :) ..

 5. naty napsal:

  souhlasím se simonou :D

 6. Marry napsal:

  Delena, Delena!! Už mi je poměrně jedno jestli spolu zůstanou ale skutečně bych za ten jeden díl vyhrazený Deleně byla moc a moc štastná

 7. DamoniS napsal:

  Bože. nemužu se dočkat!♥ už na konci serie?? wohooo:D

 8. Matty napsal:

  Jak to tak tady čtu, tak jsem asi jediná fanynka Steleny :-D ….no uvidíme jak to všechno dopadne :-) Rozhodně se těším na další díly a série….

 9. petra napsal:

  Ráda bych viděla Delenu ale mezi klukama to pak bude ošklivý. Tak mám pocit že to Damon nakonec vzdá a uvolní cestu Stefanovi. No starší brácha NE?

 10. Denča napsal:

  Elena musí být se Stefanem ♥ :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain