Spoilery Zap2It

Spoilery od Julie Plec se týkají Delena/Stelena momentů v nadcházejících dvou epizodách.

3×19 Heart of Darkness - Delena

Nelze popřít, že Elena a Damon spolu posledních několik týdnů moc dobře nevycházeli. Damon mezi ně postavil pomyslné zdi potom co Elena na plese odmítla jeho velké „Miluji tě“ a Elenu zase netěší některé z Damonových rozhodnutí – obzvláště to, že dělá společnost Rebekah a že přeměnil matku její nejlepší kamarádky v upíra.

Některé tyto meze však budou překročeny na společném výletu do Denveru za Jeremym. Očekávejte velmi významný Elena/Damon moment podpořený, jako vždy, silným soundtrackem. „Bude to jedna z TOP 5 nejlepších soundtrackových písní všech dob, celého seriálu, ne-li celého světa nebo vesmíru.“ říká Julie Plec. „Je to song od Florence & The Machine a je naprosto senzační.“

A k tomu, jakého druhu bude scéna, kterou bude píseň doprovázet, Julie odpovídá pouze toto: „Víte, bude to v motelu. Bude tam nějaký bourbon. Bude tam trochu nahoty bez trička a epický, opravdu epický moment s písní.

 

3×20 Do Not Go Gentle – Stelena

Na snímku z plesu vypadá Elena úžasně v šatech z 20. let, ale očividně neprožívá pěknou noc, plačící v náručí svého doprovodu, Stefana. Je to pláč moje-životní-láska-je-katastrofa, nebo pláč někdo-koho-miluji-právě-zemřel-v-tělocvičně?

„Je to ‚hodně se toho stalo v našich životech, hodně nás toho od sebe oddělilo‘ pláč.“ říká Plec. „Hodně se toho pokazilo v ten večer plesu, a tito dva lidé prostě potřebují držet jeden druhého. Potřebují nějak spolu navzájem soucítit. Je to nádherný moment, ale je smutný. Je to velmi smutná epizoda.“

 8 reakce na Spoilery Zap2It

 1. Marry napsal:

  Panebože, já se na tu 19ku tak zatraceně těšim, jestli si ze náš julia pley dělala jen srandu tak jí asi zabiju :D
  Já už jsem ve skutečnosti nedoufala že bude ještě nějaká Delena, už jsem si měla fakt hluboké obavy. Jsem po tomhle vážně šťastná :)

 2. Đomča napsal:

  já damona miluju a naprosto stebou souhlasím :)

 3. Týna napsal:

  ááá :) nedočkavá a napnutá jak kšandy, sice už nedoufám, že bude s Damonem, ale ta devatenáctka bude LEGENDÁRNÍ :D

 4. Erika napsal:

  Stelena 03×20 !! nehorazne teseni,ale samozrejme bude i vyborna 03×19 s Damonem!
  Prostě celé tvd

 5. Katherine napsal:

  Nejsem vyhrazená Stelena ani Delena, takže mám radost z každých podobných scén jako budou tyto. Jsem zvědavá koho si na konci série vybere.

 6. DamoniS napsal:

  Nevíte někdo jaká písnička to od Florence & The Machine bude ?? ;D

 7. DamoniS napsal:

  mohla by to být takhle http://www.youtube.com/watch?v=WbN0nX61rIs :33 ta je krásná.. a moc by se tam hodila :) )

 8. petra napsal:

  Taky mám ten pocit že delena skončí. Nejsem sice vyhraněná v tomto smyslu ale na damona se mi lépe kouká. Jak psali že si kluci budou povídat o budoucnosti tak mám pocit že damon stefanovi ustoupí. jsem ale zvědavá kdo to v posledním dílu zemře. v knize to byl damon. No to by mě to už ale přestalo bavit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde