Stahujeme 3×21 – Before Sunset

Tímto dílem se dostáváme pomalu k závěru série, už nám totiž pak zbývá poslední díl 3×22 The Departed, který bude odvysílán příští týden. Všichni už se určitě nemůžeme dočkat, jak dopadne celá záležitost s pokousanou Bonnie, zabijáckým Alarickem, či která pokrevní větev patří ke kterému Původnímu. Je před námi ještě mnoho otázek, které by měly být zodpovězeny před ukončením 3.série. Snad na některé z nich dostaneme odpovědi už dnes.

Odkazy ke stahování epizody naleznete během dne v pravém sloupku v Shoutu. Titulky by snad měly být do 19:00hotové. Až se nějaké objeví, tak je přidám zde, do tohoto příspěvku a také si je můžete hlídat v hlavičce webu u aktuální epizody. Upozorňuji, že nyní se přednostně překládá na verzi -lol.mp4. Na ostatní verze titulků si budete muset počkat o nějakou chvíli déle než se to někomu podaří přečasovat. Dojmy spolu můžeme prodiskutovat v rekapitulaci epizody, o kterou se nám postará Althea.

Co je dobré vědět o dnešní epizodě:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain