Vampire Diaries poslední spoilery před finálem

Spoiler od TV Guide:

Nemůžu uvěřit, že nás už čeká velké finále. Co se dozvíme z flashbacku z nehody, kdy přišli o život rodiče Eleny?
Určitě to není součástí nějakého většího spiknutí. „Byla to nešťastná nehoda. Tečka, konec příběhu. Nebudou v tom žádné nadpřirozené vlivy,“ říká Julie Plec. Ve finále se blíží nehoda, která se stane Eleně a Mattovi a bude podivně připomínat právě nehodu, která se stala Gilbertovým a to i včetně toho, kdo je zachrání.

Spoiler od Ausiella:

Zajímalo by mě, tedy pokud o tom máte nějaké spoilery, koho si nakonec z bratrů vybere Elena po čtvrteční (u nás páteční) epizodě?
Jediný spoiler, který ze mě dostanete je, že udělá rozhodnutí. No dobrá, tak jsem lhal, řeknu vám ještě jeden spoiler. Bude tam scéna/moment/obrat o kterém budete všichni spekulovat a týká se to flashbacku.4 reakce na Vampire Diaries poslední spoilery před finálem

 1. petra napsal:

  tak z toho sem zas moudrá. já myslela že ve flashbacku vidim rebeku. tak zase nic. v knížce je zachránil stefan. tož to su už ale na to zvědavá.:-))

 2. Wera napsal:

  Tak teď přesně nevím, ale mám pocit, že v knížce to taky tak nějak bylo. Jak jela Elena autem a sjela z tomo mostu a potom jí Stefan vytáhl mrtvou a poté co jí našel se šel kvůly tomu prát na mýtinu s Damonem….tak možná se té promněmy přece jenom dočkáme, ale moc tomu nevěřím :/ Přece jenom se málo kdy řídí knihou….

 3. Cory napsal:

  áááááá ať už je pátek, jen mám pocit z těhlech všech spoilerů, že si vybere Stefana….Ať už se Elena stane či nestane upírem – moc se těším!!

 4. Anet napsal:

  Knížka a seriál je úplně o něčem jiném, a navíc je to flashback, a za v prvév té době je ani neznala a za druhé kdyby se přeměnila na upíra, tak by jim byla už dávno když do Mystic Falls přišel Stefan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde