Set TVD zničil oheň!

„Vampire Diaries“ set dostal drsné probuzení, ve čtvrtek ráno, když oheň zpustošil slavný Mystic Grill  ..škody jsou  ve výši $ 200,000.Budova  se nachází v Covington, Gorgie a funguje jako Mystic Falls - nadpřirozené města, kde Nina Dobrev, PaulWesley a Ian Somerhalder točí o sladké upíří lásce.

Mystic Grill je středobodem tohoto města … ale v reálném životě je to advokátní kanceláře se sídlem v parku Covington Square . Ve čtvrtek ráno, tyto úřady pohltily plameny, když vůz narazil do elektrického sloupu za domem.

Hasiči dorazili  brzy … a podle občana Newton, tam bylo hodně kouře a škod na budově a advokátní kanceláře byly zcela “vykuchané“ od požáru ..Jedna reakce na Set TVD zničil oheň!

  1. Iva* napsal:

    Georgia se sice také překládá jako Gruzie, ale v tomhle případe se opravdu jedná o Georgii – stát v USA. Gruzie se nachází v JZ Asii… ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde