Cult promo

Objevil se trailer k novému seriálu CW Cult, ve kterém, jak již víte, hraje jednu z hlavních rolí Matt Davis. CW také nedávno zveřejnilo týdenní program pro novou seriálovou sezónu 2012/2013, která pravděpodobně začne v říjnu. Tabulku s programem najdete v celém článku. U TVD den a čas vysílání zůstává stejný. Seriál Cult v programu nenajdete, protože začíná až v polovině sezóny, což bývá v listopadu nebo v prosinci.


Budete sledovat nový seriál Cult s Mattem Davisem

View Results

Loading ... Loading ...
3 reakce na Cult promo

 1. Cory napsal:

  Já se určitě na Cult mrknu a potom uvidím, ale vypadá to docela zajímavě)) Hlavně ten psycho výraz T-baga (fanošci útěku z vězení pochopí)

 2. Merylis napsal:

  Jak jsem se tak koukala na nový sousedy TVD tak musím říct že to nevypadá nejhůř:D je to ve stylu kráska a zvíře:) tak doufejme že to nebude takovej propadák jak minulí sousedi(TSC), přidávám odkaz na nový čtvrteční/páteční sousedy(Beauty and the Beast)
  http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=FWR685KffUA

 3. Iva napsal:

  Na Beauty and the Beast se docela těším, už jen proto, že hlavní hrdinku hraje představitelka Lany Langové ze Smallvile))) Námět je zajímavý tak snad to bude stát za to a dopadne to lépe než TSC…..
  Co se týče Cult není to zrovna můj vkus, takže tam to asi neklapne u mě teda
  Jinak pořád mi zůstává Gossip girl i když poslední serie a k tomu Hart of Dixie – takže jsem spokojena
  Už aby tu byla nová sezona !!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich