Upíří deníky na Nově – rozpis

Dlouho diskutované Upíří deníky v českém dabingu konečně dostávají svůj vysílací prostor na televizi Nově. S konečnou platností vám konečně můžeme oznámit časový harmonogram vysílání Upířích deníků na české televizi. První série bude mít svou premiéru již ve čtvrtek 31.5.2012 v 15:30.

Oficiální český popis seriálu:

Hrají: N. Dobrevová, P. Wesley, I. Somerhalder

Seriál USA (2009). Před 150 lety se bratři Damon a Stefan Salvatore zamilovali do krásné mladé upírky Katherine. Teď se jejich souboj o dívčí srdce opakuje, když se v malém americkém městě Mystic Falls seznámí se středoškolačkou Elenou, která se Katherine neuvěřitelně podobá. Když se ale probudí upíři, dosud spící v kryptě kostela, a uniknou mezi lidi, musí se bratři spojit, aby bojovali proti něčemu ještě hrozivějšímu, než jsou oni sami.

Elena Gilbert a její bratr Jeremy žijí se svou tetou Jennou v městečku Mystic Falls ve Virginii. Nedávno jim zemřeli oba rodiče, a každý ze sourozenců se vyrovnává se ztrátou po svém. Sedmnáctiletá Elena je sebevědomá královna střední školy, výborná studentka, které se daří smutek skrývat. Své myšlenky sděluje deníčku a rozptýlení a podporu nachází u kamarádek Bonnie a Caroline. Patnáctiletý Jeremy, aby skryl svou bolest, začne užívat drogy. Začíná nový školní rok a ve škole se objevuje nový student, záhadný Stefan Salvatore s uhrančivýma očima. Elena však netuší, že je ve skutečnosti stopadesát let starý upír. Od prvního okamžiku jsou k sobě přitahováni magickou silou. Elena mu připomíná Katherine, ženu, kterou miloval v roce 1864 a kterou se pokoušel získat i jeho bratr Damon. Stefan se rozhodl žít s lidmi v míru, odvrací tvář, když mu Elena ukáže zakrvácenou ránu na noze, kterou utržila při útěku ze hřbitova, kde ji vyplašil černý havran. Na jedné noční párty je napadena Vicki – má prokousnuté hrdlo. Pouze Stefan tuší, kdo to mohl udělat – a nemýlí se. Doma, provázen zlověstným černým havranem, ho čeká jeho starší bratr Damon, který nechápe Stefanovo odmítání násilí a brutality, ale rozumí jeho zájmu o Elenu. Bohužel se minulost začne opakovat. O Elenu usilují oba bratři, kteří mají mezi sebou nevyřízené účty.22 reakce na Upíří deníky na Nově – rozpis

 1. Anet napsal:

  Hej konečně, sem na to tak dlouho čekala :) ) už jak dlouho to slibovali a konečně sem se dočkala :D

 2. Lucka napsal:

  Já jsem hlavně zvědavá na ten dabing :-D :-D

 3. Týna napsal:

  Lucka: přesně, snad to bude stát za to :)

 4. petra napsal:

  zdravím. je několik věcí co mi na tom vadí. 1.nemám ráda dabing. vadí mi když slyšim megreta a vidim k tomu pěknýho chlapa. 2.myslím že tohle není zrovna seriál který by měl běžet 15:30. to ať se na mě nikdo nezlobí. a za 3.jak znám novu tak pojede přes léto 1.série a další až za rok. a to ještě jen možná.
  možná že se mnou nesouhlasíte ale já to tak prostě cítím. sory.

 5. Mikeš napsal:

  petra: tak já s tebou náhodou souhlasím :-) Dávat to v 15:30, kdy sedí u televize třeba i prťavé děti a koukají na Kouzelnou školku….. to je fakt úlet :-) Cílovou skupinou tohohle seriálu jsou ženy 18-36 let, takže degradovat to na seriál pro puberťáky… to Nově vážně ujelo….

 6. anonym napsal:

  no já už jsem viděla upoutávku na nově a ten dabing není nejhorší :) ale ty jejich hlasy jsou prostě jiný :) není to špatný ;)

 7. Cory napsal:

  Tak já jsem ukázku ještě neviděla, ale přepokládám, že se mi líbit stejně nebude. Já jsem na tohle hodně alergická….:D
  A souhlasím i s tím, že tenhle čas není úplně nejvhodnější, ale na druhou stranu by jste se asi divili kolik puberťáku na to právě kouká….:D :D Už jen to, že jejich plakáty jsou všude v Bravíčku atd to docela naznačuje…

 8. petra napsal:

  cory: já tim nemyslela že by na to neměli koukat 15 a výše ale je to čas který by měl být věnovaný dětem. krom toho když srovnám seriály který běží na nově po 20hod. tak sou seriály které by se na tuto hodinu hodily lépe. nevim jestli sem to napsala tak jak to myslim ale doufám že si mě pochopila. :-) )
  jinak na ten dabing, jsme na tom stejně. moje máti vždy říkala „počkej až budeš starší a budeš mít na posloucháno. pak to pochopíš“ no musim říci že měla pravdu. vážně mi vadí když slyšim hlsy např. dejdar a já prostě slyšim mrazíka a pak mi to vadí.

 9. Veronique napsal:

  Prej Nina Dobrevová :D

 10. Veronique napsal:

  Ve čtvrtek v 15:30? To jsem ještě ve škole. Škoda, nebudu se moci zasmát dabingu a pocítit závan nostalgie :)

 11. DamoniS napsal:

  Žeby po skoro třech letech slibování??:O:DD slyšela jsem kousek už nadobovaný…. HRŮZA!:D Nejhorší je asi Damonův dabing… opravdu mu musely dát chlápka, který dabuje skoro každý seriál, nebo film? Elena taky nic moc… jsem zklamaná… vážne.Je to dívně.. už jsem si zvykla na vyslovavání „Elína“ “ Hej Dejmnon“ a teď to bude „Eleno“ „Stefane“ :D DDD bude to váážne hodně divné…:/ až je mi z toho špatně… ale tak na první díl se jen tak podívám. Abych se mohla zasmát..:’D a taky, vidět po dlouhé době zlého Damona♥ jako tehdy největší hrozbu Mistic Falls :D

 12. DamoniS napsal:

  *Mystic

 13. Týna napsal:

  já nevím, spíš kdo má prokrista pána čas v 15:30? opravdu děti, důchodci a ženy na mateřské dovolené… :( dabing jsem ještě neslyšela, ale taky si myslím, že to nebude nic moc :( a to nemluvím o tom, že náš dabing je sice celkem dobrej, ale shrnuto a podtrženo: Nova má otřesnej dabing! všechno co předabuje nova je fuůůůj!

 14. Stefan Salvatore napsal:

  Já nevím, ale mám radši dabing. Moje angličtina je hrůza a titulky moc nemusím. Pak spíše sleduji to, co říkají než ten děj. Každý to máme jinak, ale pokud bude dabing za dlouho, tak ty titulky budu muset překousnout. :P

 15. elenabonniecaroline napsal:

  Kdy bude dávat 3 a 4 serie Upířích deníků na nově?Díky předem

  • Amitiel napsal:

   Televize nova by chtěla odvysílat 3.sérii v příštím roce a hned poté rovnou i 4.sérii. Ještě ale nejsou ke koupi vysílací práva, takže ještě není jisté, jak to všechno dopadne.

 16. elenabonniecaroline napsal:

  Aha tak díky,kdybyste věděli kdy to bude dávat na nově prosím informujte mě Amitiel

 17. verča napsal:

  pokud někdo bude vědět kdy začnou vysílat 3.serii prosím napište mi na tuto e-mail stranku pradkova.veronika@seznam.cz

  • Amitiel napsal:

   Ahoj, pro třetí sérii ještě nejsou uvolněny vysílací práva, ale pokud půjde všechno dobře, taky by chtěla začít nova vysílat příští rok….

 18. Dave napsal:

  Nevíte kdy přesně se bude vysilat 3 řada v českem dabingu? Přišti rok ale na začatku nebo ke konci roku? Díky

  • Amitiel napsal:

   To vážně nevím, ale tak brzy to určitě nebude, protože se nejspíš ještě nezačalo ani s dabingem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich