ISF Donations

Ahoj všem! Nejspíš to tady asi většina lidí ví, ale kdyby náhodou někdo ne, tak Ian Somerhalder (Damon) má vlastní nadaci jménem „ISF“, která momentálně rozjíždí velmi zajímavý projekt: Farmu pro týraná, zanedbávaná a opuštěná zvířata. Bohužel ale taková věc stojí spoustu peněz a jim nyní hrozí, že když nezaplatí další vysokou částku, o pozemek, na kterém má farma vyrůst, přijdou.

A já myslím, že za takový projekt stojí za to bojovat, takže kdyby měl někdo zřízená PayPal a měl tu možnost, bylo by hezké kdyby zde:http://www.isfoundation.com/give tuto nadaci finančně podpořil. Je to velmi snadné, stačí vyplnit libovolnou částku (klidně i jen 1 dolar, což je momentálně v přepočtu na naši měnu pouhých 20,56 Kč), nebo zvolit z vypsaných možností, kliknout na „Donate“ a vyplnit heslo PayPal účtu. Samozřejmě chápu, že mnoho lidí dát nemůže, ale kdo ano, je to skutečně pro dobrou věc. A kdo nemůže dát, mohl by alespoň tuto informaci šířit dál, na každý o ní ví.

Díky za přečtení, jen mě napadlo, že to sem hodím, tak snad to nevadí. Ještě jednou díky, že jste si to přečetli a kdyby se třeba našel někdo, kdo by darovat chtěl a mohl a nevěděl přesně jak na to, tak písněte do komentářů, ráda poradím, mám to už úspěšně za sebou a nic to není, fakt :-) A za odměnu dostanete (sice jen ofocený, ale moc hezký!) Ianův podpis i s poděkováním :-)7 reakce na ISF Donations

 1. Jujacek napsal:

  Ahoj, to jsi jako poslala nějakou ká a oni ti poslali ten autogram nebo to jen nějak virtuálně? :)

 2. Althea(Abs) napsal:

  Jujacek: Jen virtuálně, prostě se ti objeví v prohlížeči bílá plocha a na ní Ianův podpis s poděkováním. Je to jen takové „jako“, ale je to milé :-)

 3. Jujacek napsal:

  No já si to myslela, ale za optání nic nedám :D No a když chce člověk poslat jednu částku, tedy ne tu každej měsíc, tak to hodí do té druhé kolonky? :)

 4. Althea(Abs) napsal:

  Jujacek: Jak tam máš ten nápis „ONE TIME DONATIONS“ tak hned pod tím si buď zvolíš jednu z nabízených částek ( $5.00 $10.00 $20.00 $50.00 $100.00 $500.00) a nebo pod to vedle nápisu „Enter another amount“ napíšeš jinou (stačí číslovka) a klikneš na to žluté políčko „Donate“ hned pod tím. A už tě to připojí k PayPal a tam se budeš řídit pokyny (myslím, že bude stačit zadat heslo a odsouhlasit to) a až to bude, tak se ti tam někde vlevo dole objeví možnost „vrátit se na stránky ISF“ a když na to klikneš, tak tě to přesměruje zpět a tam právě bude to poděkování od Iana :-)

 5. Jujacek napsal:

  okey, díky ;) i když je to trošku ujetý darovat někam do Ameriky, když tady máme taky spoustu takových věcí :D :)

 6. Althea(Abs) napsal:

  Jujacek: No právě, že nemáme. Útulek pro týraná a zanedbávaná zvířata u nás nenajdeš. Taková putují buď do normálních útulků, odkud si je většinou pro nevyrovnanou povahu nikdo nevezme a nebo rovnou k veterináři na utracení, protože je s nimi moc práce. Taky bysme něco takového u nás potřebovali, ale je vidět, že je s tím spousta starostí a žere to hrozně moc peněz, čili se toho u nás jen tak nedočkáme. Tak proč nepomoct alespoň tam, kde se pro to něco dělá. Myslím, že týraný pes, nebo kůň z USA nemá menší hodnotu, než ten u nás…

 7. Jujacek napsal:

  Aha, no tak snad něco skrz ta zvířata aspoň nebo tak :) doufám ^^

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde