Filmový Tip – Needle

Je další prázdninový pátek a abychom si zkrátili velkou vysílací pauzu mezi sériemi, tak pro vás máme opět páteční filmové tipy, na které jste možná už zvyklí z předchozího roku. V našich filmových tipech pokaždé hraje někdo z obsazení The Vampire Diaries.

Při dnešním filmovém tipu se budeme trochu bát, zabrousíme totiž opět do světa hororu. V dnešní podívané strávíme pár chvilek s hercem Nathanielem Buzolicem, kterého známe z Mystic Falls pod jménem Kol. Můžeme ho tak vidět při ztvárnění jiné postavy než jsme byli zvyklí. Takže rychle pro popcorn a chipsy a jdeme na to.

Needle

Žánr: Horor / Mystery / Thriller
Rok: 2010
Délka: 90 min
Režie: John V. Soto
Scénář: Anthony Egan, John V. Soto
Hrají: Michael Dorman, Trilby Glover, Tahyna Tozzi, Jane Badler, Jessica Marais, Travis Fimmel,Ben Mendelsohn, John Jarratt, Khan Chittenden, Murray Bartlett a Nathaniel Buzolic

Děj:
Student archeologie Ben Rutherford po smrti svého otce zdědí mechanické zařízení z 18.století, zvané také jako “Le Vaudo Mort“. Tímto zřízením se chlubí i svým přátelům. Později zjišťují, že stroj s sebou nese hrůznou minulost a také jistou nadpřirozenou moc. Až se jednou Ben vrací po hodině na kolej, zjišťuje, že zařízení bylo odcizeno. Najednou všichni přátelé začínají za podivných okolností umírat. Co se to děje a kdo za tím vším stojí?

Oficiální trailer:

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich