Filmový tip – Piraňa 3D

Je další prázdninový pátek a abychom si zkrátili velkou vysílací pauzu mezi sériemi, tak pro vás máme opět páteční filmové tipy, na které jste možná už zvyklí z předchozího roku. V našich filmových tipech pokaždé hraje někdo z obsazení The Vampire Diaries.

Nejsem si jistá, jestli tento film jsme tu už někdy v minulosti neměli, ale hraje v něm Steven R. McQueen nám známý jako Jeremy.

Piraňa 3D

Piranha

Žánr: Horor / Komedie
Rok: 2010
Délka: 88 min
Režie: Alexandre Aja
Scénář: Pete Goldfinger, Josh Stolberg
Hrají:  Steven R. McQueen (jako Jake Forester), Elisabeth Shue, Kelly Brook, Ving Rhames, Jessica Szohr, Jerry O’Connell, Christopher Lloyd, Brooklynn Proulx, Adam Scott, Richard Dreyfuss, Dina Meyer, Eli Roth, Cody Longo, Riley Steele, Ricardo Chavira, Paul Scheer, Jason Spisak, Ashlynn Brooke,Franck Khalfoun, Devanny Pinn, Gianna Michaels, Gregory Nicotero

Děj:

Každým rokem se o jarních prázdninách populace ospalého jezera Victoria rozroste z 5 tisíc na padesát. Ve výhni slunce vypukne hlučná zábava se spoustou alkoholu. Tento rok ale existuje další důvod, proč se obávat a nepůjde jen o těžká rána po večírku nebo stížnosti od sousedů. U jezera se objevil nový druh strachu a ohrožení. Po nenadálém zemětřesení pod vodou začnou místní obyvatelstvo ohrožovat prehistorické lidožroutské ryby. Skupiny návštěvníků, kteří se navzájem ani trochu neznají, se musí spojit a společnými silami zabránit novým ostrozubým obyvatelům resortu, aby si z lidí udělali potravu. (oficiální text distributora)

Trailer:

 2 reakce na Filmový tip – Piraňa 3D

  1. kiiki napsal:

    to jsem dávno viděla, bylo to docela odporné takže jsem si to hnedka radši vymazala, nedoporučuju

  2. Veronique napsal:

    Já jsem to taky viděla, je to jen pro silnější jedince, mě z toho bylo dost špatně :P

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain