5 nejdivnějších otázek – Ian Somerhalder

damon

Fanoušky zajímá opravdu všechno o svých oblíbených celebritách. Některé otázky jsou někdy až zvláštní např. nosí Ian oční linky? Tento typ otázek se samozřejmě nevyhýbá ani Ianovi Somerhalderovi. Wetpaint se snažilo najít odpovědi a zde si můžete přečíst výsledek.

Co na té dívce Ian vidí?

V jednom rozhovoru pro People’s 2010 Sexiest Man Ian detailně popisuje, co ho nejvíce přitahuje na osobách opačného pohlaví. „Je to trochu srandovní, často tomu říkám „vroucí intelekt“", vysvětluje. „Máte lidi, kteří jsou až neuvěřitelně intelektuální, ale jsou opravdu chladní. A pak máte ty lidi, kteří jsou jakýmsi druhem vroucího intelektuálu – lidé, kteří jsou přístupní druhým, ale dokáží i intelektuálně stimulovat. A právě tohle považuji za velmi sexy.“ Musíme podotknout, že právě jeho přítelkyni Nině Dobrev, tenhle vroucí intelekt opravdu nechybí. V září 2011 se Ian rozplýval: „Nina si opravdu užívá života. Její touha poznat a ocenit vše, co je v její blízkosti je obrovská. S radostí si vše užívá.“

Proč je Ian tak sexy?

Opravdu je? Ok, děláme si srandu. Jako bývalý model je Ian pořádně žhavý. Ale proč? Tento chlápek má nejspíš nějaké úžasné geny, jeho přirozený vzhled a sexy výraz s flirtujícím obočím, ho tak prostě dělá. Jednoduše řečeno – prostě je sexy.

Používá Ian oční linky?

Nemůžeme si být jisti, ale náš nejlepší odhad je ano. Už jste viděli ty úžasné pohledy, které věnovává jako Damon Eleně v TVD? Máme neodbytný pocit, že mu oční linky nejsou cizí……ale jen na obrazovce!

Je Ian Somerhalder ještě panic?

Je tohle tvář panice? Myslíme si, že určitě ne. Ianovi je 32 let, je super sexy a navíc chodí s nádhernou Ninou Dobrev. Pokud by nikdy neměl sex, tak by nás to šokovalo. To bychom zrovna tak mohli začít věřit, že upíři a vlkodlaci skutečně existují.

Uvidíme Iana ještě někdy ve Ztracených?

Jak jste mohli vidět, finále seriálu Ztraceni bylo odvysíláno v roce 2010, takže stručná odpověď zní….Nikdy! Omlouváme se lidi, ale proč byste chtěli znovu vzkřísit Boona, když ho můžete mít jako Damona každý čtvrtek?

 

 2 reakce na 5 nejdivnějších otázek – Ian Somerhalder

  1. ¨štěpa napsal:

    ahoj,neznáte jeho adresu?? :)

  2. Amitiel napsal:

    Bohužel ne,tu si asi pečlivě střeží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain