Nábor redaktorů

the_vampire_diaries_poster

S blížící se novou sérií a s pomalu přibývajícím návalem informací vyhlašujeme nábor nových posil našeho týmu. Je vaším koníčkem internet, psaní a mnohdy i angličtina? Tak jste ideálním kandidátem na redaktora/redaktorku webu o The Vampire Diaries.

Předpoklady perfektního redaktora/redaktorky:

 • denní přístup k internetu
 • orientace na internetu
 • zvládání základů angličtiny
 • zvládání Českého pravopisu
 • chuť tvořit a pozitivní přístup
 • věk 17+

Co by bylo vaším úkolem?

 • tvorba článků
 • překlady článků ze zahraničních portálů
 • přidávání novinek
 • přidávání fotografií, videí, upoutávek, anket a všeho co vás napadne v souvislosti s TVD

Práce na webu je spíš koníček než práce. Musí vás to bavit a nesmíte se nechat odradit, když lidé nebudou reagovat podle vašich představ. Jsme pouze dobrovolníci. Nejsme za to placení, ale naopak reakce fanoušků jsou někdy více než pár korun. Pokud si myslíte, že právě vy jste ideálním člověkem pro naše webové stránky, tak budeme jen rádi, když nás kontaktujete na vampire-diaries@tym.cz6 reakce na Nábor redaktorů

 1. Kristýna Goldová napsal:

  Dobrý den,
  zaujal mě Váš příspěvek ohledně náboru. Miluju VD!! Ráda bych Vám pomohla s překladem článků. Angličtinu mám na velmi dobré úrovni. Bohužel nemám během školního roku mnoho času, takže si nejsem jistá, zda bych zvládala každodenní příspěvky.
  Pokud by jste měli přece jen zájem, ozvěte se.
  Kristýna Goldová

 2. Hana Vyvijalová napsal:

  Dobrý den,
  ráda bych byla redaktorkou těchto stránek. Myslím, že splňuju všechny předpoklady, až na to, že nemám 17.. Prosím ozvěte se mi:)

 3. Anča napsal:

  Ahoj :)
  Ráda bych se k vaší skvělé partě přidala :) . Už dřív jsem vám pomáhala s hudbou pro první a druhou sérii a teď bych se ráda zapojila víc :) . Ve škole máme wifi, takže přidávání příspěvků by neměl být problém :) . Kdyby jste měli zájem, tak se ozvěte :)

 4. martina napsal:

  Ahoj =) byla bych velmi ráda, kdybych mohla pomáhat na tomto webu :) bohoužel ale nemám žádné zkušenosti a mám jen 15. Ale kdyby to nevadilo tak se mi prosím ozvěte :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Mít rád lidi a milovat lidi to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí.“ Jan Werich