Ian Somerhalder a Nina Dobrev jsou jeden z 10ti nejroztomilejších párů mezi celebritami!

Tento názor alespoň zastává stránka Socialite’s Life, kde se pár Nina Dobrev a Ian Somerhalder dostali společně s Jessicou Simpson, Rachaelem McAdamsem a dalšími.
Přináším i překlad toho, co se na stránce objevilo, ovšem pouze část, kde byla zmíněná Nina s Ianem  Zbytek si můžete přeložit sami  )
Některé z mých oblíbených párů, včetně Ryan Gosling a Rachael McAdams se rozešli, takže nebyli zařazeni do seznamu. Mým současným favoritem bude muset být Nina Dobrev a Ian Somerhalder. Jsou zdaleka jedním z nejroztomilejších párů, co jsem kdy viděla.
Dále bylo k páru napsáno toto:
Nelze popřít, že hvězdy seriálu The Vampire Diaries, Nina Dobrev a Ian Somerhalder, jsou jedním z nejkrásnějších párů v existenci. Oba září sex-appealem a mají srdce ze zlata. Jejich desetiletý rozdíl evidentně ve vztahu nehraje vůbec žádnou roli. V současné době pár nonstop pracuje na svých projektech. Ianovým nynejším nejvtším projektem se zdá být vytvoření zvířecího útulku, který se bude jmenovat Ian Somerhalder Foundation. Nina nyní tvrdě pracuje na propagaci svého nového filmu Perky Being Wallflower. Setkal jsem se z oběma a můžu upřímně říct, že jsou opravdu spolu. Nejde o to, že by chtěli předvést svůj vztah před kamerami. Všude kolem se objevovaly zprávy o jejich zasnoubení, ale byly rychle umlčeny. Jednou by se chtěli vzít, ale v současné době Nina pracuje na své kariéře.
Co myslíte mají pravdu :-)

 Jedna reakce na Ian Somerhalder a Nina Dobrev jsou jeden z 10ti nejroztomilejších párů mezi celebritami!

  1. terulka napsal:

    Jo mají :P sou zlatí:* :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich