Michael Trevino pro Bullet Magazine

Máte rádi Tylera a Michaela Trevina? Čtěte zářijový rozhovor z Bullet Magazine o Tylerovi ve čtvrté řadě a spoustě zajímavostí z Michaelova osobního i profesního života. Rozhovor pokračuje v celém článku.

(mně samotné to při překládání docela pěkně zvedlo náladu :)

Jste z Los Angeles, ale natáčíte v Atlantě. Co děláte, když se vrátíte domů?

Když jsem zpátky v L. A., snažím se najít si co nejvíce času pro tisk a také strávit nějaký čas s rodinou. Ale jak se jednou někdo dozví, že jsem zpátky ve městě, všichni jsou hned jako „Přijď k nám“, „Pojď tam a tam“. Já nejsem moc ten typ, co zůstává doma, takže rád chodím ven, vidím se s přáteli, chodím na různé show, nebo jen tak na drink.

Co se bude dít s Tylerem v nadcházející sérii?

No, skončili jsme ve chvíli, kdy je Tyler ovládnut Klausovou bytostí, takže uvidíme, jakým způsobem toto vstoupí do hry. Někdo by si mohl myslet, kvůli milostnému trojúhelníku Tylera, Caroline a Klause, že Klaus plně využije výhody bytí v Tylerově těle, které je ve vztahu s Caroline. Takže uvidíme, jak daleko to až dojde. Rád bych ještě nějakou chvíli hrál Klause, ale myslím si, že oživíme Josepha Morgana mnohem dříve, než očekáváte.

V co doufáte pro Vaši postavu?

Doufám, že to bude dobrá série a že Tyler by mohl zůstat naživu, protože v jakémkoli nadpřirozeném seriálu lidé umírají každou chvíli. Ale myslím, že mě uvidíte objevovat odlišné roviny Tylerovy osobnosti. Zrovna dokončuje střední školu. Tyto děti jsou teenageři a najednou se začínají stávat dospělými. Všechny tyto postavy se odpoutávají od jejich nadpřirozené stránky a ukazují více své lidské stránky, a na to se těším.

Existuje v reálném životě nějaká rivalita mezi Vámi a Stevenem R. McQueenem (který v seriálu hraje Jeremyho Gilberta)? V seriálu byla mezi těmito postavami určitá rivalita.

Vůbec ne, Steven je jako můj mladší bratr. Říkáme mu „Malý Bratr“ nebo „Malý McQueen“, i přesto že mě převyšuje svou výškou. (smích) Oba jsme byli v seriálu od prvního dne, kdy se natáčel Pilot ve Vancouveru. Není tu žádná opravdová rivalita, přistupujeme k sobě jako bratři.

O.K., důležitá otázka: Vlkodlaci nebo upíři?

Vlkodlaci!

Proč?

Protože mi připadá, že vlkodlaci mají v sobě  takovou vnitřní zuřivost, která je pro mě více přitažlivá než ten tak trochu okázalý postoj upírů.

Takže tvrdíte, že vlkodlaci jsou prostě úžasnější?

Ano. Zamlouvají se mi více než… krásní upíři.

Jistá upírka by možná mohla mít privilegium…?

 (smích) No, já nejmenuji žádné konkrétní upíry, ale mohu říci že alespoň v naší show, v naší nadpřirozené říši, se upíři netřpytí.

Blondýny nebo brunety?

 (smích) Řekl bych, že brunety. Vždycky jsem měl slabost pro brunety. A mám rád ofiny. Takže jestli jste bruneta s ofinou, jste pro mě velkým vzrůšem. Líbí se mi i blondýnky, ale brunetky, to je prostě něco pro mě.

Jste zamilovaný do někoho z Hollywoodu?

Víte, je tu něco na Kate Backinsale, co se mi líbí – je super talentovaná a prostě krásná. Ale jsem Hispánec, takže zbožňuji také Salmu Hayek. Je skvělá. Zrovna jsem viděl film Divoši.

Tak to jste se musel zamilovat do jejích vlasů v tomto filmu.

Ano! Dlouhé, tmavé vlasy s rovně střiženou ofinou. Je nádherná.

Mluvíte španělsky?

Byl to můj mateřský jazyk, ale když se moje matka musela vrátit do práce a já jsem měl někoho na hlídání, neuchovala mi plynulost v jazyce. Je to zvláštní, protože nemůžu vést plnohodnotnou konverzaci ve španělštině, ale jsem schopný dát si slova dohromady a rozumím tomu, co je mi řečeno ve španělštině. Nemohu si pořádně popovídat se svojí babičkou, protože neumí moc anglicky a já mám celou bandu bratranců a sestřenic, kteří mluví také pouze španělsky. Já jsem jen ten divný kluk, co je mimo, vážně.

Jaký je Váš typ, když přijde na ženy?

Nemám žádný konkrétní typ. Miluji ženy obecně – opravdu ano. Mám k nim takovou lásku a vděk za to, že jsou. Poslední dobou jsem měl dost štěstí s tímto seriálem, že jsem se dostal do zemí, ve kterých jsem nikdy předtím nebyl a to byla opravdu velká zkušenost. Viděl jsem různé kultury, styly, hudbu, jídlo a samozřejmě ženy. Jsou všude kolem a to miluji!

Pamatujete si Vaši první lásku?

Mám velkou slabost pro asiatky – mám to po svém otci. Oba máme tuto posedlost asijskými ženami. Moje první zamilování bylo ve třetím ročníku. Její jméno bylo Melody Chow a byla Korejka. Prostě mi připadala nádherná. Byl jsem do ní hodně moc zamilovaný a byl jsem jediný ze třídy a to mi bylo divné. Nebyla to moje první láska, ale první zamilovanost, to je jisté. Melody Chow.

Pozval jste ji někdy na rande?

Ne, nepozval.

Litujete toho?

Ne, ne. Chci říci, zůstali jsme v kontaktu i ne střední škole, ale celé roky jsem s ní nemluvil. Pamatuji si, že ve škole jsme hráli divadlo a ona hrála královnu a já jsem dopadl tak, že jsem hrál krále. To tak nějak zafungovalo v můj prospěch, protože jsem s ní mohl tančit. Stačilo mi jen moci s ní tančit v této hře. Jen sem to došlo. Nikdy jsem neměl koule na to jí pozvat na rande.

Byl jste někdy na opravdu příšerném rande?

Neměl jsem žádné hodně špatné rande, ale byly časy kdy jsem šel na rande a ta chemie tam prostě nebyla. Mám pocit že někteří kluci se tak trochu vzdávají, ale to co musí udělat je prostě to celé úplně zlehčit. Prostě být otevřený a upřímný k ní  a říci: „Hej, tohle moc nefunguje na té romantické úrovni.“ Pokud se prostě dokážete na tomto dohodnout, pak můžete to rande zlehčit a být jako: „Dobře, prostě jsme šli spolu ven, tak buďme jen přáteli. Je to fajn.“ Když se snažíte to někam tlačit násilím a ono to tam není, začne to prostě být trapné.

Zlomil jste někdy dívčí srdce?

Nevím, nemohu upřímně říci, jestli jsem někdy zlomil dívčí srdce. Ale bezpochyby mým záměrem je nikdy nelámat dívčí srdce.

Jaká je nejromantičtější věc, kterou jste kdy udělal pro dívku?

Oh. Víte, mám nějaké příklady, ale je to jen na dlouhé vyprávění. Nemohu to jen tak říct…

Ale no tak!

Snažím se vymyslet PG-13 verzi, ale vždycky skončím s tím, že bych musel zahrnout něco, co nemůžu zveřejňovat!

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich