Stefan jako člověk?

Jak jste mohli vidět v předchozí epizodě, tak pro upíry by měl existovat lék. Je jasné, že by ho Stefan chtěl kvůli Eleně, ale co on sám? Přece jenom je upírem už PÁR let :D :) . Co myslíte? Jak dlouho by mu asi trvalo zvyknout si na lidské potřeby (jídlo, WC, pomalá chůze, atd.)? :) A co by na to řekl Damon? Jaký nároz na to máte vy? :)4 reakce na Stefan jako člověk?

 1. Đomča napsal:

  já nechci aby byla elena člověk jako upír se mi líbí!!! je zajímavá a sexy ale stefan je fajn a možná by si zvyk ale nevim !! ale já jsem DALENA a už vidim damonovi komentáře a ftipný poznámky!!! :)

 2. Kristin napsal:

  Já si myslim, že se nakone všichni tři stanou lidmi. Elenu mám jako upíra radši. Stefan, jako člověk už nebude muset mít nad sebou takovou sebekontrolu a konečně by se mohl uvolnit a užívat si života. Damon se zmněnou souhlasit nebude, ale co by nakonec pro Elenu neudělal,.

 3. Jitu Lilinka napsal:

  Já nechci aby si vzali ten lék to by pak nebylo ono! Je lepší když sou upíří. Už sme si tak na ně zvykli a museli by sme si zas zvyknou na to že už nejsou upíří! Když sou upíří tak je to lepší!

 4. Andy napsal:

  Já nevím, mě osobně by se tak líbilo, kdyby byli upíři, protože přeci UPÍŘÍ deníky :) . Ale děkuji za názory :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain