Nadace Iana Somerhaldera

logo

Ian Somerhalder daruje svou knihu 50 odstínů šedi jednomu z vás, kdo darujete $50 na podporu Ianovy nadace Ian Somerhalder Foundation. Ano, opravdu můžete vyhrát knihu, kterou přečetl Ian Somerhalder a aby toho nebylo málo, tak uvnitř bude napsaný osobní vzkaz pro výherce, v jedné z jeho nejoblíbenější části knihy. Dozvědět se víc a zároveň i přispívat můžete zde.

Od Mozzily jsme již dostali dar $50 000. Na benefiční akci pak budou vyhlášeni ti, kteří dokázali získat nejvíce peněz. Na žebříček se můžete podívat zde. Můžete vidět, kdo je na prvním místě. Pokud tam nejsme my ISF, tak prosím přispějte i vy.

Narozeniny jsem měl 8.prosince. Nechci žádné dárky. Jen bych vás rád poprosil, abyste podpořili naši nadaci, abychom mohli dosáhnout našeho cíle a vyhrát tuto výzvu. Byl by to obrovský skok pro ISF.

Výherní pravidla

 

Mohlo by vás zajímat:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich