Drby o zasnoubení

Na internetu začaly kolovat různé zvěsti, že by Nina a Ian mohli být zasnoubení?! Co je na tom ale pravdy se zatím nedá určit. Takže je na každém z vás, jaký si o tom udělá obrázek.

Na akci Christian Dior Dinner byla prý Nina vyfotografována se zlatým prstenem na jejím „svatebním“ prstu, což vyvolalo mnohé spekulace, že by mohla být zasnoubená se svým přítelem Ianem Somerhalderem. S touhle spekulací nejspíš jako první přišel web Perez Hilton na kterém píše: „Může to znamenat jen jedinou věc…..JE ZASNOUBENÁ S IANEM.“

Dále Perez uvádí další poněkud nedostatečné důkazy, které podporují jeho teorii. Nina prý nikdy nenosila na tomto prstu žádný prstýnek. Za druhé ten den slavila narozeniny, tak by to prý byla skvělá doba na zeptání, jestli si ho jeho milovaná chce vzít. Za třetí, ten kamínek na prstenu se opravdu hodně leskne, však víte….jako DIAMANT. Za čtvrté, má na tváři velký úsměv, který vypadá jako po nějakém návrhu.

Na závěr ale i Perez připouští, že je trochu divné, aby i po takové události se ukazovali odděleně. Není divu, že Nina tyto zvěsti hned popřela a prohlásila, že jsou naprosto nepravdivé. Ale ještě si dobře pamatujeme, jak Paul Wesley dlouho zapíral jeho sňatek s Torrey DeVitto i poté, co již byli dávno svoji, takže nám Nina musí odpustit, že jsme trochu paranoidní. Raději by měla příště volit některý z dalších devíti prstů, aby předešla takovýmto drbům.

Žádné detailní fotografie onoho pověstného prstenu jsem bohužel nenašla. A tady tohle se za důkaz opravdu považovat nedá. :-D  Myslím, že ten, kdo tyto své teorie vypouští, by si měl jít nejdříve dát studenou sprchu, než se pustí do psaní takovýchto domněnek.

Nina Dobrev s prstenem na ruce

Mohlo by vás zajímat:



Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde