Na cestách s představitelkou Caroline – Candice Accolou

článek

Candice strašně ráda cestuje a svůj pas počítá jako jednu ze svých nejcennějších věcí. Mezi její oblíbená místa pratří i procházka dlážděnými uličkami Prahy. 25-letá herečka o sobě povídá tohle: „Nemyslím si, že bych mohla mít skutečný vztah s někým, kdo nemá rád cestování a nerad ochutnává nová jídla. Cestování je velkou součástí mého života a chci to sdílet i s mými nejbližšími.“

Jmenuj jednu věc, bez které bys nevyrazila na dovolenou.
Ochranný opalovací krém. Spálím se velice snadno, takže pokud si zapomenu přibalit opalovací krém, tak na konci dne budu vypadat jako rajče. Vždy se hodně mažu a používám pokrývku hlavy. Vyrůstala jsem na Floridě, takže miluji pláže. Myslím, že je zdravé chytnout trochu bronzu od sluníčka. ale bohužel s ohledem na natáčení, nemáme moc možností nechat se políbit sluncem v našem volném čase.

Cestovali jste jako rodina hodně, když jsi byla malá?
Jsem strašně šťastná, že jsem mohla vyrůstat s rodiči, kteří rádi cestují, takže jsme se vydávali na cesty již od mého útlého věku. Můj táta je srdeční chirurg a jezdí na konference po celém světě. Poprvé jsem vycestovala za hranice, když mi bylo 7 let. Letěli jsme do Paříže, další rok do Londýna a pak také i do Bruselu. Když byli mí rodiče mladší, tak neměli takové možnosti cestovat, tak chtěli alespoň abychom my, jejich děti, dostali tuto možnost.

Candice Accola v deštném pralese v Kostarice.

Candice Accola v deštném pralese v Kostarice.

Kam bys nejela?
upřímně řečeno já jsem pro cokoliv. Chci cestovat a objevovat. I díky své práci se dostávám do různých měst, o kterých se chci dozvědět více. a i když to není zrovna nejokouzlující místo, tak i tak si nenechám nic ujít. Prozkoumala jsem už i Filadelfii a Tahiti. Na světě je toho tolik co k vidění, bez ohledu  na to, kam vyrazíte.

Randila jsi už s někým, kdo nesdílel tvou lásku k cestování?
Ano, už jsem chodila i s takovými. Cestovalo se nám strašně špatně a pokud se pokazila jediná věc, tak to pro ně bylo strašně hrozné. Měla jsem štěstí i na skvělé cestovní zážitky,kde jsme měli všechno naplánované a i když se něco nevydařilo, tak jsme se tomu jen smáli. Naučíte se toho o sobě strašně moc, když s někým cestujete. Když jste spolu delší dobu, tak vás to donutí prozkoumat své nejrůznější stránky.

Vydáváš se na cesty i sama?
Ano, nevadí mi to. Cestovala jsem už mnohokrát sama, dokonce jsem se i ztratila, tak pak mi nezbývalo nic jiného než sedět a trucovat, že jsem nedosáhla svého cíle. Nebo bych si také mohla říct: „Ztratila jsem se, ale i tak oceňuji, že jsem až tady.“ Je to dobré pro duši i mysl. V roce 2011 jsem cestovala sama celý měsíc. Zažila jsem úžasnou postel a snídani uprostřed ničeho někde v Satiagu v Chille. Byla jsem tam jako jediný host a ten dům vlastnila jedna Rumunka. Nemluvím španělsky ani rumunsky a ona s jejím bratrem zase nemluvili anglicky. Bylo to fajn. Čas od času do toho prostě člověk musí jít. Procházela jsem se v okolí vinic a šla na večeři s lidmi, které jsem vůbec neznala. Někdy onou nejlepší věcí, kterou můžete udělat, je ztratit se.

Pověz nám nějakou tvou oblíbenou vzpomínku z tvých předchozích výletů.
Pamatuji si jak jsem jako dítě jedla mango v Manile. Miluji ty šíleně rušné ulice v Bangkoku. Miluji kavárny a croissanty v Paříži. Lidé ve Španělsku jsou tak vášniví a jejich happy hours jsou senzační. Vzpomínám si na procházky v dlážděných ulicích v Praze. Letos v létě jsem byla v Kostarice a viděla jsem tam jeden z nejkrásnějších západů slunce.

Kam bys chtěla jet, kde jsi ještě nikdy předtím nebyla?
Chtěla bych se podívat na Machu Picchu a prozkoumat Peru. Nikdy jsem nebyla ani v Africe, takže bych tam ráda strávila trochu toho času. Kdybych dostala na dva měsíce volno na svůj vysněný výlet, tak bych se vypravila právě tam. Ráda bych se dostala  i do Japonska. V Praze už jsem byla, ale jen na 24 hodin, takže to se ani nepočítá. Ráda bych tam strávila více času.

Co by měli lidé vědět o nějaké nevyužívané destinaci?
Jedním z nejvíce neuvěřitelných míst co jsem byla, je Kostarika. Já s přítelem jsme se na poslední chvíli rozhodli pro poloostrov Osa. Byl to jeden z těch výletů, kde naskočíte na letadlo, které vás přenese do deštného pralesa a vy se pak můžete vydat na procházku po této džungli. Bylo neuvěřitelné vidět všechny ty obrovské stromy, různé druhy opic a ptáků.

Mohlo by vás zajímat:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde