Nový projekt The Originals

VD4_Klaus_510x380

Pro všechny fanoušky Upířích deníků máme velkou novinku. Televize CW totiž připravuje seriál, který by byl odvozený od Vampire Diaries. Po letech dohadů o rozšíření licence, se televize CW rozhodla otevřít zadní vrátka a odvodit tak samostatný seriál v rámci současné 4.série.

Příběh by se točil jen kolem rodiny Původních upírů a Klause. Pilotní díl je plánovaný odvysílat 25.dubna. V této epizodě bude možné vidět Klause, jak se vrací do rozžhaveného kotle  s nadpřirozenem, který se nalézá v jedné francouzské čtvrti v New Orleans. New Orleans je město, které před staletími pomáhal vybudovat a znovu se spojí se svým ďábelským chráněncem Marcelem. Svou roli v seriálu najde i Phoebe Tonkin, která nyní hraje sexy vlkodlačici Hayley v TVD. Pracovní název tohoto nového projektu je The Originals – Původní.

Scénář k první epizodě má na starosti Julie Plec a poslouží tak jako hlavní „rozehrávačka“ tohoto nového  projektu. Pak se teprve uvidí, jestli bude nakonec objednána celá série.

Jako výkonní producenti jsou i Leslie Morgenstein a Gina Girolamo. Tento projekt bude opět produkovat společnost Alloy Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Television a CBS Television Studios.

Co si myslíte o tomto novém projektu? Sledovali byste také i tento nový odvozený seriál?

Mohlo by vás zajímat:2 reakce na Nový projekt The Originals

  1. lenkalk napsal:

    Na seriál TVD jsem vydržela koukat jen díky postavě Damona. Zaujalo mě,jak se bude vyvíjet vztah Damona a Eleny a nyní jak to s ním dopadne. Původní jsem brala spíše jako zpestření v seriálu. Vzhledem ke sledovanosti TVD, může to být dobrý nápad, ale na mě moc brzy…
    Za sebe tedy- nemyslím si, že bych seriál Původní sledovala. Mě momentálně zajímá pouze to, jak vše dopadne v TVD s Damonem.

  2. Mája napsal:

    Já osobně si myslím, že je to dobrý nápad :) mě totiž kromě Damona zajmá i Klaus, Rebekah a dost i Elijah, který teď bohužel v seriálu moc není :(
    Takže už se na The Originals těšim :D :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde