Spoiler o The Originals

VD4_Klaus_510x380

Na webu Zap2it uveřejnili spoiler týkající se seriálu odvozeného od The Vampire Diaries, kterým je The Originals. Seriál věnovaný samostatně jen Původním upírům. Pokud se chcete dozvědět něco víc o dějové linii, tak pokračujte ve čtení.

V prvním dílu odvozeného seriálu od TVD  “The Originals“ se Klaus potká s krásnou a inteligentní Camille, studentkou psychologie v Tulane v New Orleans. Stejně jako již dříve Elena, Cami je dívka, která si není vědoma nadpřirozené bouře, která ji obklopuje. Bude silně fascinovaná temnou stránkou Francouzské čtvrti. Bude ji zajímat zejména Klaus, protože je jako inteligentní a zvědavá studenka zaujatá otázkou – Co dělá někoho zlým? Pokud na to může někdo odpovědět, tak je to právě náš Původní hybrid. Pokud The Originals dostanou k dispozici celou sérii, tak Cami bude obsazena mezi pravidelně vyskytujícími se postavami.

Mohlo by vás zajímat:3 reakce na Spoiler o The Originals

  1. Nikin napsal:

    Neeee, bože neee :D
    Zakažte ten spin-off!

  2. Misikule napsal:

    Hm, něco mi říká, že tvůrci opravdu neplánují, že by se Klaus mohl někdy skutečně dát dohromady s naší upíří Barbie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain