Natáčení 20.epizody – The Originals (spin-off)

Opravdu se to děje. The Vampire diaries začali 5.března natáčet 20.epizodu, která otevře zadní vrátka spin-offu The Originals.

Nový odvozený seriál The Originals by se měl začít vysílat na podzim 2013. Děj se bude odehrávat v New Orleans a ve středu dění bude především Klaus. Pokud tento nový seriál uspěje, tak bude zajímavé sledovat,  jak se budou tyto dva seriály prolínat. My se tak můžeme těšit z toho, že Klause nebudou muset zabít, aby otevřeli vrátka novému ději.

Pilotní díl bude režírovat Chris Grismer, který má na svědomí epizody 3×03 - The End of the Affair a 3×21 - Before Sunset.  Grismer se podělil zároveň i o tuto fotografii ze zákulisí, kdy herci čekali na natáčení dalších scén.

Na fotografii můžeme zahlédnout Phoebe Tonkin (Hayley), Josepha Morgana (Klaus) a Daniela Gilliese (Elijah). V pilotu bychom měli vidět Klause, Elijaha a Rebeku, jak cestují do New Orleans, kde se po svém odhalení usadila Hayley. Klaus se tam setká se svým upířím chráněncem Marcelem. Narazí tam i na dvě čarodějky – Sophie a Davinu, které jsou na vrcholu nadpřirozené revoluce. Poznáme se také ještě s Camille, studentkou psychologie, která hledá odpovědi na otázku vrozeného zla, které vzniká po strašlivé rodinné tragédii.

Mohlo by vás zajímat:2 reakce na Natáčení 20.epizody – The Originals (spin-off)

  1. DamoniS napsal:

    Strašně moc se na to těším!:) Vždy jsem říkala, že původní by si zasloužili svůj vlastní serial takže jsem opravdu ráda!:))Ale příjde mi, že bez nich už bude TVD takové holé, nevím no. A taky mě docela hodně štve, že tam pravděpodobně nebude Kol. „The Originals“ bez původního? Strašne moc bych si ho tam přála, na tt bojujeme každý den!:) a Nathaniel si to tak strašně zaslouží, no uvidíme:)) už se nemůžu dočkat!! konečně něco bez toho stereotypního trojúhelníku:) Modlím se za sledovanost!:D:)

  2. Althea(Abs) napsal:

    DamoniS: TVD bylo bez původních dvě a půl série a „holé“ rozhodně nebylo. Naopak je dobře, že se seriál bude zase soustředit na to, o čem má primárně být, protože původní tam bohužel jen překážejí. Jejich smysluplná linie skončila a jsem ráda, že budou mít vlastní seriál, protože v tomhle už pro ně místo není. Hlavně Klaus je tam okatě navíc a Elijah pro mě byl postradatelnou postavou vždy (kdyby ho nehrál Danie, na kterého se pěkně kouká a skvěle hraje, byla bych z jeho občasných návratů dost znechucená). Takže TVD bez původních a soustředící se na hlavní trojici, jejíž dynamika se neustále mění a momentálně dostává do fáze, kterou jsme zatím ještě neviděli, skutečně vítám a tím pádem vítám i Spon-off :-)
    A jen tak na kraj, pokud už tě TVD nebaví a štvou tě hlavní postavy, můžeš se od něj kdykoliv odpojit a sledovat jen Originals (tak moc propojené aby to nešlo to být nemá). Ale bohužel na 100% bez Kola, protože už bylo mnohokrát potvrzeno, že ten se nevrátí. A na jednu stranu je to asi dobře, protože Nathaniel ho hrál sice skvěla a byl to pěkný hoch, ale jako postava byl jen ženskou verzí Rebeky (rozmazlený spratek) a ještě k tomu bez jejího citového přesahu. V ději zcela postradatelný až rušivý…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde