Co nás čeká v The Originals?

Taky vás zajímá o čem bude spin-off The Originals? V následujících řádcích je to alespoň trochu přiblíženo, abychom byli připraveni, co očekávat.

Můžete nám přiblížit pár dalších epizod, zejména The Originals, která má posloužit jako zadní vrátka pro odvozený seriál, který nese stejné jméno jako epizoda?

Další epizoda bude pomalu nasměrovávat k The Originals, takže uvidíte setkání Klause a Elijaha. Uvidíte, co se stane s lékem, dozvíte se pro koho by podle Elijaha byl lék nejvíce prospěšný a kdo by ho měl mít. Také ještě uvidíte, co povede Klause do New Orleans. Spin-off epizoda bude zakončena scénami z Mystic Falls. Bude začínat a končit Stefanem, Elenou a Damonem. Veškeré scény mezi tím už budou týkající se The Originals. Je to úžasné, impozantní a navyšuje to příběh. Vampire Diaries je více o příbězích z malého města, o době, která zahrnuje lidi a nadpřirozené tvory. The Originals budou zejména ohledně toho, proč se Klaus vydal do New Orleans. Poznáte nové postavy, některé z jeho minulosti a některé úplně nové. Budeme moct vám tak ukázat svět ve větším měřítku. The Originals budou směřovat spíše k válce mezi dvěma druhy, které mezi sebou bojují. Také se můžete těšit na více času s Klausem na obrazovce. Bylo to pro nás mnohem víc práce než ve Vampire Diaries. Byla to nová a fantastická výzva.

Mohlo by vás zajímat:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain