Info

Oficiálně oznamuji, že k našemu webu se tedy přidává i seriál odvozený od TVD a tím je The Originals. Přes léto u nás budete nalézat info i k tomuto novému projektu televize CW, který startuje své vysílání na podzim. V hlavní roli nebude nikdo jiný než Klaus, který vloží svou energii do města New Orleans. Kudy jeho cesty povedou to nám bude postupně odhalováno ve formě spoilerů, které zde budete moct najít.

Ještě bych vás ráda upozornila, že z důvodu vysokého trafficu, který měl náš web tento měsíc, se může stát, že web bude nefunkční. Pokud se tomu tak stane, tak nezoufejte. Můžete se za námi vrátit 1.6.2013, kdy už bude zase vše v pořádku a měsíční traffic bude opět vynulován. Nechci vás zahlcovat informacemi, které vám stejně ve většině případů nic neřeknou. Jen chci abyste věděli, že s tím bohužel nebudeme moct nic udělat až do toho 1.6.2013. Právě proto nás sledujte na Facebooku, kde budou nejaktuálnější informace.

 Jedna reakce na Info

  1. kiki napsal:

    děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain