Mohl by mít lék vedlejší účinky?

tvd

Drogy a léky mívají často vedlejší účinky, které jsou mnohdy mnohem horší než to, co měly vyléčit. Bude to něco na způsob: „Sice už nemáte alergii, ale když moc smrknete, tak by vám mohly vypadnout oči z důlků.“ ?

Na konci 4.série jsme mohli vidět, jak Elena donutila Katherine vzít si lék na upírství. Co se jí bude dít v 5.sérii? Proběhne vyléčení hladce nebo bude mít nějaké následky? Pro Katherine to bude největší trest, přijde totiž o upíří rychlost, nesmrtelnost a možnost ovlivňovat lidi, což možná pro ni bude to nejhorší, protože přiznejme si, Katherine není zrovna dobrá v získávání přátel starým dobrým způsobem. Naposledy přeci ovlivnila celou Pensylvánii, aby ji měla ráda. Bude si muset osvojit opět lidské zvyky.

Tohle bylo vše, co by se dalo očekávat, jak známe ale tvůrce TVD, tak ti nikdy nejdou kratší a jednodušší cestou, takže čím jí to ještě víc znepříjemní? Putuje mnoho teorií ohledně indícií na plakátech TVD. Jednou z nich je i to, že by mohla přijít o všechny zážitky z upírství, takže by si na tu dobu vůbec nepamatovala. Mohla by se probudit a myslet si, že je stále v Bulharsku v 15.století. Musíme uznat, že by bylo zajímavé to sledovat. Mohlo by to být jako zmáčknutí tlačítka reset, které by jí vrátilo do továrního nastavení.

Bohužel ale jsou to jen teorie a není nikde psáno, že tomu tak bude. Je to jen jeden z moře nápadů. Máte nějaké nápady vy, jak by to mohlo vypadat v 5.sérii? Budeme rádi, když se s námi podělíte o své nápady v komentářích.

 

Mohlo by vás zajímat:Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich