Stefanovy deníky

Stefanovy deníky. Nepochybuji o tom, že tento název je Vám zcela jistě známý. Ale myslím, že ne každý z Vás tuto knižní sérii četl.

Děj první knihy, která nese název „zrození“ se odehrává v Mystic Falls v roce 1864 a vypravěčem je mladý Stefan Salvatore, který měl tu smůlu, že se (ne)zamiloval do půvabné dívky jménem Katherine Pierce, která je na neštěstí upírkou. Avšak stále se tu najde jeden chlapec, kterému to nevadí. Jistý Damon Salvatore, Stefanův bratr. Děj pokračuje spory mezi oběma bratry a vrcholí jejich přeměnou na upíry.

Zatím co první díl je spíše takový o citech a emocích, ostatní díly Vás nenechají ani na chvíli klidnými. Děj Vás strhne již od začátku a je takřka nemožné přestat číst.

Takže tímto bych Vám chtěla vřele tuto knižní sérii doporučit, protože jak jinak poznat Stefanovu minulost a zjistit, co se mu za dob, kdy se stával upírem honilo hlavou?

 

IssieJedna reakce na Stefanovy deníky

  1. buffy napsal:

    Já už je četla :D všechny :D a jsou super – DOPURUČUJU :D (y)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain