FAQ

Kolik epizod mají jednotlivé série?

Jedna série Vampire Diaries zpravidla mívá 22.epizod. Může se však stát, že některá série bude mít dílů míň nebo víc. Pro přesnější informace navštivte kategorii epizody. Pokud nenajdete ani tam odpověď, tak počet epizod ještě není znám.

Proč je pauza ve vysílání?

Vampire Diaries patří do seriálové sezóny, která trvá od září do května. Tyhle seriály mají většinou okolo 22 epizod. Televize CW si musí naplánovat všechny epizody tak, aby vysílání vyšlo až do května. Z tohoto důvodu vznikají různé pauzy ve vysílání, ať už kvůli různým svátkům, kdy prostě lidé nemají čas sedět u televize nebo prostě jen, aby jim vše vyšlo podle časového plánu. Konec konců buďte rádi za tyto několikatýdenní pauzy ve vysílání, protože kdyby odvysílali všechny epizody za sebou, tak si spočítejte, za jak dlouho by byla až další série.

Kdy bude další epizoda?

Pokud není právě pauza ve vysílání, tak můžete očekávat další epizodu v pátek. Nový díl se sice vysílá ve čtvrtek v americké televizi CW, ale kvůli časovému posunu to u nás vychází zhruba na 2:00 ráno v pátek. Pokud si nejste jisti , jestli není pauza ve vysílání, stačí se podívat do hlavičky našich stránek, kde je umístěno počítadlo k další epizodě.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>