Jenna – Sara Canning

Celé jméno: Sara Canning
Povolání: herečka
Datum narození: 07/14/1987
Místo narození: Gander, Newfoundland, Kanada
Znamení zvěrokruhu: Rak
Výška: -
Váha: -
Velikost bot: -

Narodila se v Newfoundlandu v Kanadě jako dcera Wayna a Daphne Canningových. Později vyrůstala v Sherwood Park ve Státě Alberta. V dětství soutěžila v krasobruslení. Její velké zaujetí divadlem přišlo, když studovala na střední škole F.R. Haythorne Junior High. Během studia na Bev Facey Community High School si zahrála několik divadelních rolí a pak hrála ve hrách ve svém rodném městě na Festival Place.

Sara studovala umění a měla zájem stát se novinářkou. Nemohla se ale vzdát divadla, tak se rozhodla kvůli tomu přestěhovat do Vancouveru, aby se mohla věnovat dál své herecké kariéře. Ve Vancouveru se zúčastnila programu herectví na filmové škole. Svou první filmovou roli získala v roce 2008, kdy dostala možnost zahrát si ve filmu Paparazzi Princess: The Paris Hilton Story. V roce 2009 měla pár dalších menších filmových a seriálových rolí mezi které se zařadila i její dlouhodobější role ve Vampire Diaries, kde ztvárnila mladičkou tetu Jennu.

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich