Meredith – Torrey DeVitto

Celé jméno: Torrey Joel Wasilewski
Povolání: herečka, bývalá modelka
Datum narození: 8 June, 1984
Místo narození: Long Island, New York, USA
Znamení zvěrokruhu: Blíženci
Výška: 170 cm
Váha: Váha
Velikost bot: 37

Její rodiče jsou Mary a Liberty DeVitto; její otec byl dlouhodobým bubeníkem pro Billyho Joela. Má dvě sestry, Devon a Maryelle. Její sestra Maryelle vystupovala v seriálu Endurance. Torrey jako dítě strávila mnoho času cestováním se svými rodiči.

Navštěvovala základní školu Fort Salonga Elementary School. Ve věku šesti let začala brát lekce hraní na housle a ve čtvrté třídě získala místo jako houslistka ve středoškolské kapele. Když ji bylo dvanáct let, tak hrála sólo na housle na svatbě Christie Brinkleya Petera Cooka. Po absolvování na Winter Park High School strávila léto v Japonsku, kde pracovala jako modelka a předtím trávila čas v Chicagu.

DeVitto v roce 2007 při natáčení filmu Killer Movie potkala Paula Wesleyho, herce později známého ze seriálu The Vampire Diaries. Vzali se na soukromém obřadu v New Yorku v dubnu 2011.

Její nejznámější role jsou bláznivá chůva Carrie v seriálu One Tree Hill, Melissa Hastings v seriálu Pretty Little Liars a v současné době hraje Meredith Fell v seriálu The Vampire Diaries.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich