TVD Nový příběh – 1.Příchod

Ahoj všichni, určitě si někdo pamatuje můj příběh,který tu již byl jednou zveřejňován,ale po té co nám poprvé spadl web jsem přestala psát ,a jak začala škola neměla jsem čas začít.Ode dneška začnu přidávat starý díl po dílu a začnu psát další,abychom se společně něják během pauzy zabavili. Tímto tu zveřejňuji prví část. :-) Bavte se a doufám,že se vám povídka bude líbit a sklidí nějáký úspěch.

 

 

„Eleno,počkej!“křičí Caroline.“Tady jsi ,hledala jsem tě celou věčnost“odvětí jí Elena.“Omlouvám se ,ale s Tylerem jsme zaspali“ „A to jsi nemohla použít upíří rychlost?“ Zasmála se Elena,když slyšela jak hloupě to zní.“Čau Eleno“ přivítá ji Tyler“ „Ahoj hele lidi,já vím že je pondělí,ale v pátek pořádáme u Stefana takovou menší sešlost,jako přátelé.Budeme se bavit jako normální puberťáci.Bude tam Stefan,já,Bonnie,Jeremy,Damon,Anna a Matt.Tak co říkáte?“ „To zní skvěle “ Zareagovala Caroline .“Dobře tak v sedm u Salvatorů“ řekne Elena a se zvoněním uteče do třídy.“No bude to hezké“říká si Elena s natěšením.Po tom všem co se stalo ,můžou zkusit bavit se normálně.Caroline s Tylerem přes všechny překážky zůstali spolu a Matt se seznámil s Annou ,která ho proměnila na jeho přání v upírá.Ach ta láska.No Bonnie s Jeremym jsou jako dvě hrdličky a Elena se Stefanem spřízněné duše.No a Damon ,,,je prostě Damon.Někdy udělá hloupost,kterou potom Stefan napraví.Elena si sedne do lavice a kouká upřeně na Alarica „Co asi v noci s Jennou dělali?“zamyslí se.Z jejích myšlenek jí vytrhne osoba přicházející do třídy.Je to dívka stejně stará,pěkně spěchala.Měla líbeznou tvář ,jen o trochu kratší vlasy než Elena kaštanové barvy,sice malé,ale krásně modré oči ,větší tváře než normálně .Přesto měla krásnou tvář  , postavu tak akorát.“Dobrý den“ řekla udýchaně“Já jsem Meredith Mowatová.“"Ano slyšel jsem o tobě,posaď se do volné lavice,prosím“ odpověděl jí mile Alaric. Dívka si poslušně sedla.Na konci hodiny vyběhla ze třídy do další.Odbyla poslední hodina a u Eleny skřínky čekal Stefan .Políbil jí a šli do auta.Cestou ke Stefanovi si povídali co je dnes potkalo na nespolečných hodinách.Když dorazili k Salvatorům Damon nebyl dom,tak se přesunuli do ložnice,aby využili chvíli o samotě.

„OMG“ stěžovala si Meredith ,když se snažila odemknout svůj hotelový pokoj.No na hotel  to zrovna nevypadalo ,ale byl jediný volný a nebyl drahý.Když  odemkla a zabydlela se,osprchovala.Rozvalila se na postel a usnula.Když se probudila byla asi jedna v noci,otevřela oči a zjišťovala kde je.To co jí probudilo byl divný zápach,horko  a když se rozhlédla kolem sebe uviděla plameny  šlehající z vedlejšího pokoje ,dveře nebyli obehnané plameny a tak se pohotově zvedla a vyběhla ven,když však běžela po schodech zakopla a skutálela se dolů.

 

Damon jel ve svém  autě se zapnutým rádiem,dnešek strávil kupováním nového oblečení ,zašklebil se při vzpomínce na zábavu stou prodavačkou.To ho ale hned přešlo ,když uviděl dým stoupající z hotelového komplexu Lips ,zajel tam autem,jen ze zvědavosti samozřejmě.Co kdyby pálili zase nějaký upíry a šerifka mu o tom neřekla? Viděl ,že hoří,tak zavolal šerifce  s úmyslem si u ní šplhnout a hasiče.Zaklapl telefon,vylezl z auta a skoro před nohy se mu přikutálela dívka.

 

Už z pohledu Meredith.“Au“ .No tak tři schody to nebylo moc,aspoň,že mi nic není.Osoba která se nade mnou skláněla mi pomohl na nohy „Kdo jsi? “ zeptal se mě „Meredith“ špitla jsem pohotově.“Dobře a co se tady stalo?“ otázal se .Jak to mám sakra asi vědět? Spala jsem a probudí mě tohle, nejlepší na tom je ,že my tam teĎ shoří nejspíš všechny moje věci a já můžu žít jako bezdomovec.Nic mu říkat nebudu .Bůh ví ,co by ze mě vylezlo.Po vyplnění nějakých zbytečných papírů jsem si sedla na lavičku.Co budu dělat? Kam půjdu?Nemám  nic.Jenom ošoupané pižamo,good.Na otázky policie tipu“Máš kam jít?“ jsem musela lhát,že ano.“Damone co se děje?“ uslyšela jsem.Zvedla jsem hlavu rozhlédla se a uviděla dívku,kterou jsem dneska viděla první hodinu ve škole.Ta se na mě taky podívala.Zatím co o něčem diskutovali a chvílemi se ještě společně s jedním klukem dohadovali se všechno rozpustilo.Už tam zbyli jen oni a já .Přistoupila ke mě ta dívka „TY seš Meredith viď?“přikývla jsem a zadržovala slzy zoufalství,které se mi draly do očí ,i když jednu jsem neudržela.Ten neznámý kluk to zpozoroval jako liška. „Jsi v pořádku?“ V Tu chvíli jsem se  rozbrečela jako malá.Ti tři kolem mě vytvořili kroužek.“Já jsem Elena tohle je Stefan a tohle Damon“pípla.“Máš kam jít?“ otázal se mě Stefan.“Ne,nemám nic a nikoho,jenom tohle pyžamo.“ vyhrkla jsem ze zoufalství.Takhle bych se nikdy nezachovala,vždycky bych se přes to přenesla a něco vymyslela,ale můj ospalý a otlučený stav mě přinutil vypustit emoce,co se ve mě dusily.Elena mě vzala za ruku a odvedla do auta.Zabouchla za mnou a ona se Stefanem si sedli dopředu a rozjeli se mě neznámo kam.Já mezitím únavou usínala.Auto zastavilo u velkého domu ,byl to nějaký starý penzion.Velký. Elena mi pomohla z auta.Za námi zastavilo další a z něj vystoupil Damon. Uvnitř mě Stefan zavedl do nějakého pokoje.Byl veliký s velkou povlečenou postelí krásnými parketami s béžovými závěsy a kobercem.Elena přiskočila asi po pěti minutách a vrazila mi do rukou asi pět ručníků a nějaké oblečení.“Vem si a půjč si cokoliv.“Potom oba odešli a mě tam nechali stát.

 

„Stefane? Co budeme dělat?Tady zůstat nemůže,ale přece jí nenecháme na ulici.“ Zeptá se řečnicky Elena.“Já vím „Usměje se soucitně Stefan .“Ale no ták může s ní bejt zábava!“ přisáčkuje se Damon.“Damone šáhneš na ní a “ „A pošleš na mě veverky?“ odpálkuje ho Damon.“Já nebudu uklízet další nevinný tělo“ ..“Klid“ Ukončí hádku Elena. „Může zůstat tady,místa je tu dost.“ Prohodí Damon a zmizí. Stefan se napřímí ,ale Elena ho přemluví jít do postele.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain