The Originals – o seriálu

originals

V rodině je síla. Členové Původní upíří rodiny si přísahali již před mnoha staletími, že zůstanou pospolu navždy, za jakýchkoliv okolností. Jak roky plynuly, rodinná pouta se narušily. Udělali své čas, tragédie a touha po moci, která rodinu rozdělila. Poté, co Klaus Mikaelson, Původní hybrid upíro-vlkodlak, obdrží tajemný tip, že se proti němu kují pikle v centru všeho nadpřirozeného dění – ve Francouzské čtvrti v New Orleans, se rozhodne vrátit do města, které se svou rodinou pomohl vybudovat.

Otázky, na které hledá Klasus odpověď, ho zavedou až přímo k jeho bývalému ďábelskému chráněnci – Marcelovi. Marcel je velice charismatický upír, který má úplnou kontrolu nad vším živým a nadpřirozeným v New Orleans. Elijah bude následovat svého bratra, protože věří v jeho vykoupení, ve kterém by mu chtěl pomoci. Do Francouzské čtvrti to zavede i vlkodlačici Hayley, která hledá stopy po svých rodičích a při tom padne do rukou mocné čarodějnice jménem Sophie.

Napětí mezi nadpřirozenými bytostmi brzy dojde k bodu zlomu. Marcel bude muset zasáhnout, aby si opět získal plnou moc. Pro Klause je myšlenka, že by jeho chráněnec dosáhnul všeho, po čem on toužil, nemyslitelná.

Mezitím, co budou čekat, jestli se k nim připojí i jejich sestra Rebekah, která by opustila Mystic Falls, Klaus a Elijah utvoří křehké spojenectví s čarodějkami, které by zajistily, že město padne opět do rukou Původním.

Joseph Morgan (“The Vampire Diaries,” “Immortals”) as Klaus, Daniel Gillies (“The Vampire Diaries,” “Saving Hope”) as Elijah, Claire Holt (“The Vampire Diaries,” “Pretty Little Liars”) as Rebekah, Phoebe Tonkin (“The Vampire Diaries,” “The Secret Circle”) as Hayley, Charles Michael Davis (“Grey’s Anatomy,” “Switched at Birth”) as Marcel, Daniella Pineda (“The Fitzgerald Family Christmas,” “Homeland”) as Sophie, Leah Pipes (“The Deep End,” “Sorority Row”) as Cami and Danielle Campbell (“Starstruck,” “Tyler Perry’s Madea’s Witness Protection”) as Davina. THE ORIGINALS is from Bonanza Productions Inc. in association with My So-Called Company, Alloy Entertainment, Warner Bros. Television and CBS Television Studios. Julie Plec (“The Vampire Diaries,” “Kyle XY,” “Wasteland”), Leslie Morgenstein (“The Vampire Diaries,” “Gossip Girl”) and Gina Girolamo (“The Lying Game”) are executive producers. Plec wrote the pilot episode, which was directed by Chris Grismer (“The Vampire Diaries”).Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde