The Originals – premiéra série

Spin-off The Originals už prakticky svou premiéru zažil v rámci 4.série The Vampire Diaries přesněji řečeno ve 20.epizodě, která posloužila jako backdoorová epizoda. The Originals se ale nyní stanou nezávislými. 1.série se začne natáčet během léta.

Na co se budou moct fanoušci těšit během nové premiéry?
Chronologicky bude nový díl navazovat na backdoorový pilotní díl – 4×20 – The Originals. Takže všechno, co se v této epizodě odehrálo, tak bude stále existovat ve světě The Originals. Účelem nové premiéry bude posunout příběh kupředu a představit nové postavy a koncepty novým divákům, kteří v minulosti třeba nesledovali The Vampire Diaries.

Můžete se těšit i na novou postavu – Davina, kterou si zahraje Danielle Campbell. Je to čerodějnice z New Orleans, která bude  mít plné ruce práce s Klausovým návratem do města. Davina se měla původně objevit i v backdoorové  pilotní epizodě, ale ta část byla bohužel vystřihnuta během editace.

Je důležité uvědomit si, že tato nová premiréra nemá v žádném případě nahradit už odvysílanou pilotní backdoorovou epizodu. Všechny velké události zůstanou zachovány – Klausův návrat do New Orleans, jeho konflikt s Marcelem, a situace ohledně těhotenství Hayley.

Nová epizoda nastíní co se bude odehrávat dál.

1.série se bude vysílat na podzim 2013.Jedna reakce na The Originals – premiéra série

  1. majju napsal:

    kdy už bude pokracovani 5 serie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde